TOTO je najprenasledovanejšie dieťa českého šoubiznisu: Nikto ho doteraz nevidel a nevedel, že sa narodilo!

TOTO je najprenasledovanejšie dieťa českého šoubiznisu: Nikto ho doteraz nevidel a nevedel, že sa narodilo! Zdroj: Instagram
Od smrti oscarového režiséra Jiřího Menzela uplynuli len dva mesiace a jeho vdove Olge sa opäť podarilo šokovať verejnosť. Čím?

Manželstvo nedávno zosnulého českého režiséra a jeho manželky bolo viac ako netradičné. Po harmonických rokoch Olga zatúžila po potomkoch, tie však Menzel nechcel mať...

Keď si to nerozmyslel, šťastie našla u iného režiséra Jaroslava Brabca, ktorému porodila dcéru a aj s ním istý čas žila. Manželstvo s Menzelom však nikdy neskončilo a obaja si nakoniec k sebe našli cestu. Dokonca sa im narodila dcérka! Znie to neuveriteľne, no Olga naďalej udržiavala vzťah s oboma režisérmi, ktorí tiež spolu vychádzali. A pred pár dňami prišiel šok!

Menzelová má ešte tretie dieťa - ani nie dvojročného syna Alberta. "Zoznámte sa: najprenasledovanejšie dieťa - zrejme nielen v Prahe - Všetci vedia, že existuje, ale nikdy ho nikto nevidel, niekto ako Yetti. Náš Albísek," priznala na Instagrame Olga. Na fotke ho v náručí drží egyptológ Miroslav Bárta, ktorý je podľa denníka Aha! jeho otcom. Paradoxne, na fotke je Olga nielen so spomínaným Bártom, ale aj Jiří Menzelom a Jaroslavom Brabcom. Znie to takmer neskutočne, nie?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Olga Menzelová (@olgamenzelova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Olga Menzelová (@olgamenzelova),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
19:10 Kinosála
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
17:30 Cesta za pokladom
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře