Povedali by ste, že táto žena porodila štvorčatá? Keď nadvihne tričko, zistíte TO hneď!

Povedali by ste, že táto žena porodila štvorčatá? Keď nadvihne tričko, zistíte TO hneď! Zdroj: Instagram/kikiandthequads
Mladý pár mal problémy s počatím a nakoniec im osud okrem dcérky doprial ďalšie štyri poklady. Sympatická mamička ukázala obrovské brucho tesne pred pôrodom a odvážila sa ukázať ho aj krátko po ňom.

Natalie Maree z Roebourne v západnej Austrálii a jej manžel Kahn veľmi túžili po dieťatku, no roky zápasili s problémami s plodnosťou. Natalie diagnostikovali anovuláciu, čiže nevysvetliteľnú neplodnosť. Nakoniec sa stal doslova zázrak a stali sa rodičmi, no ešte netušili, čo bude nasledovať ďalej.

Zázraky sa dejú, len im treba veriť

Natalie skúšala všetko možné a aby pomohla telu stimulovať pravidelnú ovuláciu, musela si vpichovať hormóny, píše Daily Mail.

Austrálski manželia sa nakoniec dočkali a stali sa pyšnými rodičmi dcérky Kiki, no netušili, že za pomerne krátku dobu sa ich rodinka opäť rozrastie a nie o jedno či dve deti, ale rovno štyri naraz!

Pre oboch to bol obrovský šok, ale aj nesmierna radosť a obavy, či všetko dobre dopadne. „Môj manžel takmer odpadol, keď sa dozvedel, že čakáme štvorčatá,“ spomína dnes už 5-násobná mamička.

Zdravé detičky prišli na svet cisárskym rezom v 34. týždni a šťastná aj keď mimoriadne vyťažená mamička sa o zážitky s nimi delí pravidelne s fanúšikmi na svojom Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Maree (@kikiandthequads),

Brucho po pôrode štvorčiat

Natalie zverejnila svoje obrovské brucho aj tesne pred pôrodom a teraz nabrala odvahu ukázať sa aj po ňom. 5-týždňov od narodenia dvojičiek zverejnila fotku v bielom športovom tričku a vyzerá fantasticky. Pôvodne chcela ukázať iba túto fotku a určite by dostala mnoho komplimentov, no ona sa rozhodla ukázať aj to, čo skrýva pod tričkom.

"Na prvej fotke sa cítim nádherne. Pravda je taká, že som hrdá na to, čo som dokázala. No klamstvo by bolo, by som tvrdila, že milujem to, ako moje bruško vyzerá teraz," dodala úprimne 5-násobná mamina, ktorú si fanúšikovia obľúbili práve preto, že ukazuje neprikrášlenú realitu materstva. Klobúk dole!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Maree (@kikiandthequads),

Zdroj: Instagram/kikiandthequads

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Maree (@kikiandthequads),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Maree (@kikiandthequads),

Zdroj: babygaga.com, Daily Mail

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:10 Ocko hrdina
16:20 Ovečka Shaun I.
16:30 Zatancuj si s Nely
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové