Synova záľuba ich najskôr vydesila, dnes ho podporujú: Ako by ste na TO zareagovali vy?

Synova záľuba ich najskôr vydesila, dnes ho podporujú: Ako by ste na TO zareagovali vy? Zdroj: Profimedia
Rodičia si mysleli, že z neho bude športovec, otec sa už videl, ako ho bude povzbudzovať na futbalových zápasoch. Keď zistili, kam to ich chlapca ťahá, zostali vystrašení…

11-ročný Fabian Butler z Veľkej Británie sa od malička správal trochu inak ako jeho rovesníci. Keď sa jedného dňa začal prezliekať do šiat jeho mamy a lákali ho líčidlá, rodičia zostali zaskočení, ale mysleli si, že ho to prejde. No stal sa pravý opak. Prezliekanie sa do ženských šiat a výrazné líčenie sa stalo chlapcovou vášňou.

V ženskom svete je šťastný

Najmä pre otca bolo veľmi ťažké priznať si realitu, že jeho syn v skutočnosti nie je šťastný ako chlapec. Tešil sa, že budú spolu robiť všetky tie chlapské veci, hrať futbal a sledovať športové zápasy, no musel prijať fakt, že jeho syn radšej sleduje spevácke súťaže a obzerá si ženské šaty vo výkladoch.

“V dobe, keď sme vyrastali my, sa niečo také jednoducho neakceptovalo. Stále som si myslel, že je to len chvíľková vášeň a potom ho to prejde,” povedal otec pre Daily Mail a dodal, že postupne pochopil, že iba takto je jeho syn naozaj šťastný.

Fabian Butler Zdroj: Profimedia

​Rozbehol úspešnú kariéru

Fabian začal chodiť na hodiny tanca a všetci si hneď všimli, že je mimoriadne talentovaný. Chlapec dokonca zakrátko dostal niekoľko ponúk vystupovať ako drag queen. Ide o netypický umelecký žáner, kde sa muži výzorom aj správaním snažia napodobniť ženy. Mnohí sa týmto spôsobom dokážu aj veľmi dobre uživiť.

Fabian Butler Zdroj: Profimedia

“Občas za nami chodia aj iné deti a ďakujú nám za to, že Fabiana podporujeme, mnohí žiaľ u svojich rodičov pochopenie nenašli a veľmi sa trápia," dodal otec. Práve z tohto dôvodu sa rozhodli zverejniť svoj príbeh a ukázať ostatným rodičom, že by mali svoje deti milovať presne také, aké sú, a nie také, aké by ich chceli mať.

Fabian Butler Zdroj: Profimedia
Fabian Butler Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirro.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor