Známu krásku skritizovali za FOTO v bikinách: Môže takto vyzerať 6 týždňov po pôrode?

Známu krásku skritizovali za FOTO v bikinách: Môže takto vyzerať 6 týždňov po pôrode? Zdroj: Instagram
Kým niektoré ženy trápia strie a kilá navyše aj niekoľko mesiacov po pôrode, iné už po pár týždňoch vyzerajú lepšie ako predtým. Keď uvidíte záber tejto čerstvej maminy v plavkách, neuveríte, že len nedávno porodila!

Každá jedna žena, ktorá už má deti, veľmi dobre vie, že sa jej postava po pôrode zmení. Známa britská modelka a moderátorka sa ukázala v úsporných bikinách iba 6 týždňov po pôrode druhého dieťaťa, no ľudia zareagovali úplne inak, ako očakávala. Pozrite sa, prečo!

Vogue Williams je v Británii veľmi známou tvárou aj preto, že jej švagrinou je sestra Kate Midletton, Pippa. 34-ročná kráska , ktorá má s manželom Spencerom Matthewsom syna Thea, nedávno porodila aj dcérku, ktorej dali meno Gigi.

Takto vyzerá 6 týždňov po pôrode!

Keď Vogue ukázala, ako vyzerá jej telo v bikinách iba 6 týždňov po pôrode, ľuďom doslova spadla sánka. Pod videom však začali pribúdať prevažne kritické komentáre, pretože mnohí si myslia, že je až príliš vychudnutá. Kráske to nedalo a hejterom odpísala, ako to vidí ona.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa voguewilliams (@voguewilliams),

“Každé telo je iné a ja som naozaj nerobila nič špeciálne. Nedávno som začala zase cvičiť a to 4-krát do týždňa po 45 minút. Snažím sa stravovať zdravo, ale kalórie nepočítam. Momentálne jem ale oveľa viac ako zvyčajne, pretože kojím a je to dôležité pre tvorbu mlieka,” objasňuje krásna mamička a dodáva, že jej postava je výsledkom toho, že bola po celý čas aktívna a cvičila aj počas oboch tehotenstiev.

“Cítim sa teraz dosť vyčerpaná, ale práve cvičenie mi dodáva energiu,” dodala fit kráska, ktorá sa vraj vôbec nemala v pláne predvádzať. V bikinách sa ukázala iba v rámci promo tutorialu na samoopaľovací krém.

Čo na jej postavičku krátko po druhom pôrode hovoríte vy?

Vogue Williams Zdroj: Instagram
Vogue Williams Zdroj: Instagram
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa voguewilliams (@voguewilliams),

Zdroj: mirro.co.uk, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
05:20 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:30 Nákupné maniačky
06:25 Skutočné príbehy
07:15 Skutočné príbehy
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
05:35 Nine
07:40 Nanga Parbat
09:35 Věčně mladá