Tajomná dcéra Karla Gotta dnes: Wau, veď je z nej brutálna kočka!

Tajomná dcéra Karla Gotta dnes: Wau, veď je z nej brutálna kočka! Zdroj: Profimedia.sk
Druhorodená dcéra maestra Gotta Lucia žila roky svoj život s anonymite a pozornosť médii rozhodne nevyhľadávala. Pozrite sa, ako dnes vyzerá!

Lucia sa Gottovi narodila z krátkej aférky, ktorú mal spevák s istou predavačkou. O tom, že bola dotyčná žena tehotná a čakala jeho dieťa, sa dozvedel len pár týždňov pred jej narodením. 

Zdroj: Profimedia.sk

​Hoci o nej na verejnosti nehovoril, svoju bývalú lásku aj dcéru dlhé roky podporoval. Kúpil jej byt, auto a finančne ju dotoval. Lucie nikdy nestála o pozornosť médii a žila si svoj nenápadný život v Prahe. Krátko po dvadsiatke sa vydala a s manželom sa jej narodili dvaja krásni synovia. Hoci to vyzeralo, že Gottova druhorodená si žije idylický manželský život, opak je pravdou.

Zdroj: Profimedia.sk

Lucie už týždne nežije s manželom a dvojica sa po spoločne strávených 12 rokoch rozvádza, ako to Gottovej čoskoro exmanžel potvrdil pre český denník Blesk.cz. 33-ročná Lucie sa počas rokov poriadne zmenila. Z kedysi nevýraznej mladej ženy je dnes atraktívna blondína, ktorá by nejednému mužovi pomotala hlavu... 

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
17:30 NOVINY
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
15:50 Dážďovečky
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2