Kvôli nevinnej hre takmer prišli o dcérku: Otec varuje rodičov, aby neurobili TÚTO chybu

Kvôli nevinnej hre takmer prišli o dcérku: Otec varuje rodičov, aby neurobili TÚTO chybu Zdroj: Twitter/Adam Lisberg
Takmer všetky deti milujú vodu a kúpanie v bazénoch, no žiaľ, počas leta sa stáva aj najviac tragédií. Myslite na to, že ostražitosti pri letných radovánkach nikdy nie je dosť.

Otec troch detí Adam Lisberg zverejnil na Twitteri strašidelnú skúsenosť, ktorú by nechcel zažiť žiadny rodič. Jedna z rozkošných dcér sa pre chvíľku nepozornosti takmer utopila v detskom bazéniku priamo u nich na dvore.

Europoslankyňa Monika Beňová prekvapila správou o svojom tehotenstve! V 52 rokoch sa stane opäť mamou!

Na TOTO si dávajte pozor!

Adam z New Jersey vo svojom príspevku vysvetlil, že jeho dievčatá milujú morské panny. Kvôli stále sa šíriacemu koronavírusu sa rozhodli kúpiť deťom nafukovací bazén na záhradu a na želanie dcér, každá dostala aj špeciálne oblečenie s chvostom pre morské panny, aby sa mohli spolu hrať.

5-ročná Annabelle a 7-ročná Ruby boli nadšené z toho, že si môžu konečne navliecť chvosty morskej panny, ale stačila sekunda, keď si ocko odbehol, mladšia dcérka si vložila ruky do chvosta morskej panny a takmer sa utopila.

„Vedeli sme, že so spojenými nohami je ťažšie kopať alebo chodiť, ale boli sme pokojní, keďže voda v bazéne bola dosť plytká. Navyše tam boli spolu a spoliehali sme sa na to, že keď si sadnú, tak sa jednoducho postavia,“ vysvetľuje otec, ktorý bol celý čas pri nich a odbehol len na pár sekúnd do domu za starším synom.

„Každý rodič vie, že musíte na dieťa pozerať ako jastrab, a musíte byť neustále opatrní, ale bol som pokojný, že sú tam spolu a počul som ich z otvoreného okna v kuchyni,“ dodáva.

Pri hre a nešťastnom vložení rúk do kostýmu sa stalo nešťastie, ktoré sa takmer skončilo tragicky. Staršie dievčatko sa snažilo sestričku vytiahnuť z bazéna a pritom kričalo na ocka. Keď tam dobehol, okamžite jej podal prvú pomoc a privolaní záchranári ju odviezli do nemocnice na pozorovanie.

Otec sa cíti stále vinný za to, že dievčatá nemal stále na očiach a zároveň je vďačný, že ju sestrička zachránila.

„Zdieľam náš príbeh, aby som varoval všetkých rodičov. Buďte opatrní pri deťoch, keď sú vo vode a nespúšťajte ich z očí ani keď je voda úplne plytká,“ a zároveň dodáva, že chvosty morskej panny ako zábavu v bazéne neodporúča vôbec!

Podľa vyjadrenia spoločnosti ABC News Australia, môžu morské chvosty znížiť schopnosť dieťaťa plávať až o 70%, zvyšujú ich vyčerpanie a únavu a utopiť sa tak môžu vo veľmi krátkom čase!

Myslite na to počas prázdnin a nespúšťajte malé deti z očí!

Zdroj: cafemom.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

07:25 Labková patrola
07:55 Káčerovo
08:20 NAŠI
06:40 Súdna sieň
07:50 NOVÁ ZÁHRADA
09:05 NA CHALUPE
06:45 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
07:55 KEBY BOLO KEBY - Láska, sex a šťastie
09:10 Áno, šéfe! USA V.
07:30 Kúzlovanie
07:40 Rapotáčik
07:50 Sníček
06:30 Vévodkyně
08:30 Modrý slon
09:55 Pomáda: Živě