Pozrite sa na tú podobu! Celebrity ukázali svojich otcov, nezabudnite na nich ani vy!

Pozrite sa na tú podobu! Celebrity ukázali svojich otcov, nezabudnite na nich ani vy! Zdroj: Profimedia
Tak, ako vo väčšine krajín po celom svete, aj na Slovensku pripadá Deň otcov na tretiu júnovú nedeľu. Spomeňte si na tých svojich tatov dnes aj vy!

V tomto roku pripadol Deň otcov na 21.júna. I keď u nás sa zatiaľ neoslavuje až tak výrazne ako deň matiek, je pekné, ak si na tých svojich otcov spomeniete a samozrejme aj na svojich partnerov a ockov vašich detí.

Na sociálnych sieťach sa práve v tento deň množia fotografie celebrít a ich otcov. Mnohí majú fantastický vzťah a trávia s nimi čo najviac času, iní majú možno vzťahy horšie. U všetkých však platí to isté, bez otcov by tu nikto z nich nebol.

;

„Otec nie je kotvou, ktorá by nás držala na mieste, ani plachtou, ktorá by nás tam vzala. On je vodítko, ktorého láska nám ukazuje cestu.“

Pozrite sa na niekoľko svetových aj našich celebrít, ktoré sa o lásku k svojim otcom podelili s celým svetom.

Krásny Deň otcov!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@anistonxjennifer),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ⚓????? ??????? ?????⚓ (@robyn.queen1),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hugh Jackman (@thehughjackman),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tina Knowles (@mstinalawson),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Alba (@jessicaalba),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Bella ? (@bellahadid),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cindy Crawford (@cindycrawford),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Britney Spears (@britneyspears),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Shakira (@shakiradivina),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa CELESTE RIZVANA BUCKINGHAM ? (@celbuckingham),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa pohyb?‍♀️zena?krasa?zdravie (@zoraczoborova),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Hana Lasicova (@hlasicka),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova),

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici