Najnenávidenejšia MATKA sveta? Aj Slovenky sa pustili do tejto ženy pre to, čo synovi urobila

Najnenávidenejšia MATKA sveta? Aj Slovenky sa pustili do tejto ženy pre to, čo synovi urobila Zdroj: isntagram/mykastauffer
Ak by ste medzi celebritami hľadali mamičku, ktorú by iné najradšej zlynčovali, je to práve táto! Prečo? Urobila niečo, čo jej iné matky nedokážu odpustiť.

Americká vlogerka Myka je medzi mamičkami veľmi obľúbená práve preto, lebo úprimne a bez prikrášlenia opisuje život svojej veľkej rodiny, radí iným mamičkám a zdieľa svoje tipy na výchovu aj starostlivosť o domácnosť. 

Pozrite sa, ako to vyzeralo v zákulisí Inkognita, ktoré môžete sledovať každý týždeň na JOJ, s populárnou detskou dvojicou zo Spievankova!

​S pribúdajúci deťmi rástla aj jej popularita, s ktorou išli ruka v ruke aj rôzne spolupráce s firmami. No najväčšiu slávu zaznamenala pred pár rokmi, kedy sa Myka s manželom rozhodli, že si ku svojim štyrom ratolestiam adoptujú dieťa číslo 5. Ich voľba padla na Čínu, kde si vyhliadli malého chlapčeka. S verejnosťou detailne zdieľali zložitú medzinárodnú adopciu Huxleyho, ako sa neskôr ukázalo, chlapca s autizmom. Práve jeho inakosť bola nad ich sily a po troch rokoch od adopcie, sa ho rozhodli vzdať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cancel Myka Stauffer (@mykastauffer.liar),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Cancel Myka Stauffer (@mykastauffer.liar),

Srdcervúce video a dôvody, že sa o neho nezvládajú starať, vyvolalo vlnu kriky a nenávisti aj u slovenských matiek. Tie Myku obviňujú, že si na chlapčekovi robila len reklamu a keď ošiaľ opadol, ho už nechce. Tisíce žien jej vypisujú na sociálne siete nenenávistné komentáre, nadávajú jej a urážajú ju pre to, čo urobila. Fotky Huxleyho najnovšie vymazala z Instagramu akoby nikdy neexistoval. Chlapček je teraz u náhradnej matky, ktorá vie, čo starostlivosť o dieťa s autizmom a inými diagnózami vyžaduje a je vraj spokojný. Čo si o tom myslíte vy?

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny