To, čo robia matka s dcérou v sprche, nepochopíte: Je toto vôbec možné?

To, čo robia matka s dcérou v sprche, nepochopíte: Je toto vôbec možné? Zdroj: youtube.com/TLC
Niektorí rodičia majú so svojimi deťmi natoľko vrúcny vzťah, že taký len tak ľahko nenájdete. To je prípad Mary a jej už dospelej dcéry Brittani, ktoré začínajú svoje rána naozaj netradične.

Mary má 55 rokov a stredobodom jej vesmíru je od narodenia práve jej 19-ročná dcéra Brittani. Obe ženy bývajú na Floride a robia všetko spoločne. Od nákupov, cez návštevu kozmetičky, kaderníčky aj plastického chirurga. A to nie je všetko!

Hviezda seriálu Nový život Thomas Kamenár začal chudnúť! Prečo? Dôvod vás prekvapí!

​Matka s dcérou spia v jednej posteli a každé ráno si dávajú spoločnú sprchu! Robia tak od Brittaniných piatich rokov a považujú to za úplne bežnú vec. "Najlepší začiatok dňa je naša spoločná sprcha. Svoju dcéru milujem a nevidím na tom nič zlé," priznala Mary v dokumente, ktorý divákom približuje práve netypické vzťahy matiek so svojimi deťmi. 

Zdroj: youtube.com/TLC

Tento nezvyčajný vzťah vzbudzuje údiv práve u Brittaniných priateľov, ktorí si však časom naň akosi zvykli. Svoje by vedel hovoriť aj priateľ Mary, ktorý u nich občas prespáva. Ak chcel byť so svojou milovanou, musel ich netradičný vzťah prijať aj fakt, že v živote priateľky nikdy nebude na prvom mieste...

Zdroj: nypost.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:15 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 DEDIČSTVO
07:25 Panelák VIII.
05:00 Súdna sieň
05:40 Dovidenia, stará mama! II.
06:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:30 Hostitel
08:45 Bod zlomu
10:45 Za hranici