Prichádza denný seriál Spievankovo: Aj vaše deti naučí hovoriť po anglicky

Prichádza denný seriál Spievankovo: Aj vaše deti naučí hovoriť po anglicky
O pár dní sa môžete tešiť už na druhú koncertnú premiéru Spievankova v roku 2020! Úplne nový spievankovský muzikál s názvom Angličanina! Ešte predtým však máme pre vás ďalšiu super novinku.

Najznámejšia a najobľúbenejšia zábavno-hudobná dvojica pre deti, Spievanka a Zahrajko, pripravili v spolupráci s televíziou JOJ prekvapenie pre všetky deti.

Nenechajte si ujsť nový skvelý muzikál Angličanina od populárneho Spievankova!

Kúpiť lístok

O čom bude koncert?

Už 24. mája uvidíte druhú koncertnú premiéru zo Spievankova v roku 2020! Úplne nový spievankovský muzikál Angličanina, ktorý prichádza ako predzvesť novej aplikácie a DVD. Hlavnými postavami na koncerte budú Víla Nezábudka, Zajko Smejko a Píšťalka Tidlalka.

Slovensko-anglický interaktívny hudobný muzikál pre deti, pri ktorom sa deti nielen zabavia, zatancujú si a zaspievajú,  ale zároveň sa budú hravo učiť po anglicky. Ide o veľkolepý muzikál, v ktorom bude vystupovať 20 účinkujúcich. Spolu s mravcami bubeníkmi sa deti naučia počítať do desať. Ďalej si zaspievajú so zvieratkami, ktoré sa naučia pomenovať po anglicky. Príde aj Krajčír Rak, ktorý ich naučí farby, a dokonca bude aj snežiť...! Okrem zábavy tak deti dobehnú v angličtine to, čo kvôli zavretým školám zmeškali počas vyučovania.

Všetky deti a ich rodičia, ktorí majú záujem byť súčasťou tohto skvelého živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 4,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

​Pripravte sa na seriál!

Spievankovo od 1.6. prináša na www.joj.sk denný miniseriál. A tak ako sme pri Spievankove zvyknutí, aj tento počin pritiahne a zaujme hlavne deti predškolského veku. Hlavnými postavami budú Víla Nezábudka, Zajko Smejko a Píšťalka Tidlalka zo Spievankova. Deti si spolu s nimi budú môcť zatancovať a zaspievať jednoduché anglické pesničky a pritom sa učiť po anglicky. Prekvapením bude aj predstavenie úplne nových piesní z projektu Angličanina, ktorý vo forme aplikácie a aj na DVD vychádza práve na Deň detí – 1.6. 2020.

Nenechajte si ujsť jedinečné predstavenie Angličanina už 24. mája o 10:00 hod. na www.joj.sk!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
09:00 Kosti V.
09:55 Kosti V.
11:05 Áno, šéfe USA VI.
09:30 Prvé oddelenie II.
09:50 Prvé oddelenie II.
10:45 Nákupné maniačky
09:20 Labková patrola I.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
09:30 S tváří anděla
11:20 Příšerky z vesmíru
12:55 To nejsi Ty