Čo robí vo voľnom čase princezná Dúhalka? Jej obľúbená činnosť vás poriadne prekvapí

Čo robí vo voľnom čase princezná Dúhalka? Jej obľúbená činnosť vás poriadne prekvapí Zdroj: Facebook/Dúhalka
Televízia JOJ a hudobné vydavateľstvo BABY MUSIC pripravili veľké koncertné prekvapenie pre všetkých fanúšikov Dúhalky. Pozrite sa, čo rada robí, ak akurát necvičí na koncert.

Princezná z krajiny za Dúhou je populárna medzi deťmi prostredníctvom YouTubu, CD alebo digitálnych platforiem. V slovenských domácnostiach sa často objavuje vďaka Detskej televízii JOJKO, ktorá začiatkom roka začala vysielať seriál pre deti od tvorcov Dúhalky s názvom Sníček a Dúhalka.

Dúhalka vás pozýva na jedinečný online koncert, ktorý bude už túto nedeľu na www.joj.sk!

KÚPIŤ LÍSTOK

​V rámci svojho koncertného programu mala tento rok princezná Dúhalka absolvovať desiatky až stovky koncertov po Slovensku. Avšak situácia so šírením vírusu COVID-19 je natoľko vážna, že všetky plánované podujatia sú nateraz preložené na neurčito, niektoré zrušené úplne.

Avšak vďaka stránke www.joj.sk bude môcť Dúhalka už čoskoro zavítať naživo do izbičiek detí na Slovensku. Unikátny projekt vznikol na základe iniciatívy televízie JOJ, ktorá ponúkla priestor na odohratie živého koncertu Dúhalky prostredníctvom LIVE STREAMU. Živé vystúpenie môžete vidieť už v nedeľu, 26. apríla o 10.00 hod. Všetky deti a ich rodičia, ktorí majú záujem byť súčasťou tohto skvelého živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinnú vstupenku v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanete do mailu unikátny kód, ktorý vám umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite.

KÚPIŤ LÍSTOK

​Čo robí Dúhalka vo voľnom čase?

„Voľný čas sa snažím vždy využiť aktívne, sezónne sa rada venujem záhradke, zbožňujem kosenie. Rada čítam, maľujem a pečiem chlieb. Teraz som niekoľko dní strávila šitím rúšok, preskúmala som rôzne strihy, až som si vytvorila svoj vlastný. No a mojou veľkou drogou sú domáce online tréningy s Jany Landl, bez nich si to už ani neviem predstaviť. A mojím najväčším hobby sú manžel a syn. Tí sú návykoví!“

Kosenie je pre Dúhalku obľúbená činnosť. Aha, ako jej to ide!

A Takto vyzerá rúško, ktoré si sama navrhla aj ušila!

Zdroj: Dúhalka archív

Vyzývame aj starých rodičov a všetkých, ktorí chcú v týchto dňoch urobiť radosť deťom a dopriať im veselé pesničky Dúhalky, môžete kúpiť lístok a darovať ho. Koncert sa prenáša naživo v presne určenom čase a nebude možné pozrieť si ho neskôr v archíve.

Dúhalka a televízia JOJ sa už tešia na ONLINE koncert pre všetky deti a prajú vám fantastický zážitok. Viac informácii nájdete na facebookovej stránke Dúhalka, na Instagrame duhalka_music a na stránke  www.joj.sk.

KÚPIŤ LÍSTOK

O čom bude koncert?

V rámci koncertu Dúhalka zaspieva pesničky zo svojho debutového albumu V krajine za dúhou. Pomocou piesní pomôže deťom sa naučiť, alebo si zopakovať dni v týždni, farby, čísla, mesiace v roku a podobne. Určite nebude chýbať ani obľúbená pieseň Semafór, ktorá obsahuje prvky dopravnej výchovy a mesačne má na YouTube takmer 2 milióny videných minút. Deti sa dozvedia viac o počasí, dúhe ale aj o nezbedných kvapkách dažďa vďaka skladbe Krajina za dúhou, ktorá je v súčasnosti nasledovanejšou pesničkou na kanáli Dúhalka.

Určite nebudú chýbať skladby zo seriálu Sníček a Dúhalka a vďaka nim sa deti nielen dobre zabavia, zatancujú si, ale naučia sa základy hudobnej teórie (pesnička Noty) ale aj správne si umývať ruky(pesnička Vaňa), čo je v tomto období veľmi aktuálne. 

Zdroj: Dúhalka

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
11:55 Medzi nami zvieratkami
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné