Počas pandémie koronavírusu porodila dvojčatá: Nepochopíte, aké mená bábätká dostali

Počas pandémie koronavírusu porodila dvojčatá: Nepochopíte, aké mená bábätká dostali Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Dvojica sa na menách pre svoje novonarodené deti okamžite zhodla, no všetci ostatní len neveriacky krútia hlavami. Čo na ne hovoríte vy?

Manželia z indického štátu Chhattisgarh majú už dvojročnú dcérku, ku ktorej im pribudli dvojičky – chlapček a dievčatko. Práve kvôli naozaj nezvyčajným menám, ktoré dostali, o nich teraz píšu všetky svetové média.

Nenechajte si ujsť ďalšiu časť výnimočného seriálu Jenny aj túto stredu o 21:30 na JOJke!

Najviac skloňované slová posledných týždňov nám všetkým naháňajú strach a väčšina z nás dúfa, že koronavírus, alebo označenie COVID-19, sa už čoskoro vytratia z našich slovníkov. Existujú však aj výnimky, ktorým sa práve s týmto obdobím spájajú príjemné spomienky.

Spomínaným indickým manželom sa narodili dvojičky počas celosvetovej pandémie koronavírusu, ktorý spôsobuje respiračné ochorenie COVID-19, píše denník Mirror.

Bábätká sú našťastie zdravé a ich rodičia prezradili, že sa rozhodli dať im mená, ktoré im budú navždy pripomínať ťažkosti, ktorým čelili počas reštrikcií v krajine a pred úspešným pôrodom v štátnej nemocnici.

A teraz sa podržte! Dievčatko dostalo meno Corona a chlapček sa volá Covid.

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:20 ŠPORT
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Sestry
22:25 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:05 Columbo
20:10 Kosti XI.
20:55 Kosti XI.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:30 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
20:15 Car a Matilda
22:10 24 hodin života