Nakúpila toaletný papier do zásoby, teraz si búcha hlavu o stenu: Mohli jej TOTO urobiť?

Nakúpila toaletný papier do zásoby, teraz si búcha hlavu o stenu: Mohli jej TOTO urobiť? Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Keď mamička uvidela, čo vyviedli jej deti, nevedela či sa má smiať alebo plakať od zúfalstva! Pozrite sa na fotku, ktorá sa stala na internete hitom.

Hrozba šíriaceho sa koronavírusu sa dotkla ľudí z celého sveta. Hoci nás odborníci upozorňujú, aby sme nepodliehali panike a nenakupovali extrémne zásoby potravín a drogérie, ľudia robia pravý opak, rovnako, ako aj táto britská mamička.

Naše supermarkety majú vraj tovaru dostatok. Netreba sa obávať!​

WC papier nad zlato

Hoci v Británii na začiatku situáciu okolo koronavírusu vláda aj samotní ľudia podceňovali, v posledných dňoch si uvedomili, že to je oveľa vážnejšie, ako si mysleli. Namiesto toho, aby sa zdržiavali čo najviac doma, rozbehli sa do supermarketov a snažia sa nakúpiť zásoby trvanlivých potravín, čistiacich prostriedkov a doslova na dračku ide aj toaletný papier.

Táto mamička bola spokojná, že sa jej ušli tri baly toaleťáku, dokopy 18 roliek. Rátala, že minimálne na niekoľko dní sa nemusia obávať, že by ho už nezohnali. Toaletné rolky nechala v kúpeľni a kým sa zaoberala iným nákupom, jej deti boli podozrivo ticho. Keď ich o chvíľu našla v kúpeľni, naskytol sa jej tento šialený pohľad. Decká rolky povyberali a pekne sa s nimi pohrali vo vani s vodou...

Zdroj: Twitter/Ed Cumming

​Bolo jej to treba?

Žena neverila vlastným očiam, čo jej to deti vyviedli a musela si to odfotiť. Jeden z jej priateľov zavesil záber na sociálnu sieť a ten sa stal ihneď virálnym. Ľudia jej poďakovali, že ich v týchto ťažkých časoch pobavila a niektorí si myslia, že by sa z tejto pohromy mala poučiť a s extrémnymi zásobami by to nemala preháňať...

Zdroj: metro.co.uk, Twitter

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

11:15 Dr. Dokonalý
12:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
11:45 Áno, šéfe USA III.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:50 DEDIČSTVO
11:50 Vražedné Miami II.
12:50 Presne takto o rok
13:55 Dr. House I.
12:00 Maxipes Fík
12:10 Dážďovečky
12:15 Medzi nami zvieratkami
10:30 Diana
12:35 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
14:15 Dobrodružství Hucka Finna