Vojvodkyňa Kate poodhalila svoje súkromie: TOTO jej vyčítajú vlastné deti!

Vojvodkyňa Kate poodhalila svoje súkromie: TOTO jej vyčítajú vlastné deti! Zdroj: Profimedia
Aj deti v kráľovskej rodine vedia byť neposlušné a náročné, možno aj preto sa William vyjadril, že ďalších potomkov už neplánujú. Niekedy má dosť aj ich trpezlivá mama.

Dcérka Williama a Kate, Charlotte (4), vyzerá na prvý pohľad ako dokonalá princeznička, ale svojimi grimasami a vyplazovaním jazyka dokáže pobaviť celý svet. Kate zverejnila najnovšiu rozkošnú momentku malej dcérky a priznala tiež niekoľko tajomstiev o rodičovstve.

"Fotografia Charlotte, ako ovoniava modrý zvonček presne vystihuje tie momenty, ktoré sú pre mňa ako rodiča najcennejšie," uviedla Kate k záberu, ktorý sama nafotila. "Snažím sa každý deň užívať si takéto chvíľky, aj keď sú malé, alebo aj keď práve nemám čas," objasnila.

View this post on Instagram

“I’ve got this one photo of Charlotte smelling a bluebell, and really for me it’s moments like that mean so much to me as a parent. • I try every day to put moments like that in, even if they’re small or even if I don’t have time”. • Swipe 👉 to listen to The Duchess of Cambridge speaking about her experiences as a parent on the ‘Happy Mum, Happy Baby’ podcast with @MrsGiFletcher. On the special podcast, The Duchess spoke about the importance of the early years, and about her landmark ‘5 Big Questions on the Under 5s’ survey. It takes just 5 minutes to have your say in the biggest ever conversation on early childhood — visit the link in our bio to answer The Duchess’s #5BigQuestions. Photo © The Duchess of Cambridge

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) onManželka princa Williama o svojom súkromí neprehovorila len tak, ale išlo o súčasť propagácie projektu „Šťastná mama, šťastné dieťa - Happy Mum, Happy Baby.“ V ňom otvorene hovorí o svojich rodičovských skúsenostiach a zverila sa s tým, že ani ona to nemá vždy ako mamička jednoduché. Stretáva sa s tým, čo pozná asi každá žena, ktorá sa snaží skĺbiť materstvo s kariérou - cíti totiž pocit viny zakaždým, keď odchádza od svojich detí.

Navyše kvôli kráľovským povinnostiam musí aj cestovať, a tak svojich miláčikov – Georga, Charlotte aj Louisa občas nevidí dlhú dobu. Často sa jej dokonca stáva, že sa deti pýtajú, prečo od nich odchádza. "Stáva sa to pravidelne. Dokonca dnes ráno, keď som ich išla vyzdvihnúť zo školy, tak mi George a Charlotte povedali: „Mami, ako si nás ráno mohla nechať v škole?" cituje denník Mirror Kate.

Tá sa skrátka netají tým, že byť rodičom, nie je prechádzka ružovou záhradou, ale naopak poriadna výzva. "Dookola spochybňujete svoje vlastné rozhodnutia a vlastné úsudky. A myslím, že to začne okamihom, keď porodíte dieťa, " dodáva trojnásobná mamička, ktorá svojimi výchovnými metódami inšpiruje mamy z celého sveta.

View this post on Instagram

👀 We invite you to take a sneak peek at The Duchess of Cambridge’s #RHSChelsea ‘Back to Nature’ Garden! The woodland wilderness garden aims to get people back to nature, and highlight the benefits of the natural world on our mental and physical wellbeing. Speaking ahead of @The_RHS garden unveiling, The Duchess of Cambridge said: “In recent years I have focussed much of my work on the early years, and how instrumental they are for outcomes later in life. I believe that spending time outdoors when we are young can play a role in laying the foundations for children to become happy, healthy adults.” Some features of the #ChelseaFlowerShow garden include: 1. A swing seat hanging below the garden’s centrepiece, a high platform tree house, encouraging creative play and discovery for all generations. 2. The high platform tree house is inspired by a bird or animal nest and provides a wonderful place to retreat and look out through the trees. The treehouse is made from chestnut, with hazel, stag horn oak and larch nest cladding. 3/4. The garden is aiming to inspire interaction with the natural environment through its multi-sensory, green and blue plant scheme. The garden will be filled with incredible edibles, plants for craft activities, forest scents and a diverse range of plants, shrubs and trees of different heights and textures. The garden forms part of Her Royal Highness’s ongoing work on early childhood development and her mission to support efforts that give every child the best possible start in life. The Duchess has committed to making early childhood development the focus of her work in the years to come, and believes that providing children with the opportunity to spend time outdoors can play an important role.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

 

Zdroj: prozeny.blesk.cz, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:55 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
09:55 NAŠI I.
10:25 NAŠI I.
11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
09:50 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
11:50 UHÁDNI MÔJ VEK
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:35 Za hranici
10:25 Výlet s mámou
12:10 I pro lásku se zabíjí