Už na ultrazvuku bolo vidieť, že bude iné: Vzhľad bábätka prekvapil rodičov aj lekárov

Už na ultrazvuku bolo vidieť, že bude iné: Vzhľad bábätka prekvapil rodičov aj lekárov Zdroj: Profimedia
Kvôli výnimočnému výzoru dcérky ich ľudia zastavujú na ulici. Je to síce ešte malé bábo, ale rozhodne nie je možné ho prehliadnuť!

Samantha a Terry zo Shropshiru sa stali dvojnásobnými rodičmi, keď im k staršiemu synovi pribudla dcérka. Dievčatko Nell Purser-Barriff bolo od prvého dňa úplne iné ako väčšina bábätiek a chodil sa na ňu pozerať celý personál nemocnice.

Rozkošná vlasaňa

„Už počas tehotenstva mi lekár pri vyšetreniach hovoril, že naša dcérka bude asi poriadne vlasatá, napriek tomu nás jej hustý porast na hlave poriadne prekvapil,“ spomína mamička.

„Väčšina ľudí nám hovorila, že dcérke vlásky po pár týždňoch vypadnú, ale nestalo sa tak. Vlasy má ešte hustejšie a rastú jej ako divé,“ hovorí Samantha a dodáva, že nikto z rodiny takýto vlasatý nebol. Ich starší syn sa narodil úplne iný, mal svetlé vlásky aj úplne svetlú pokožku.

Zdroj: Profimedia

Malé dievčatko púta pozornosť všade, kde sa rodinka objaví a ľudia sa nevedia na jej rozkošné vlásky vynadívať. Malú vlasáčku dokonca prezývajú Kim Jong-un, pretože práve vlasmi mnohým pripomína známeho kórejského diktátora. Rodičia však veria, že jej táto prezývka neprischne natrvalo a naopak dúfajú, že jej výnimočné vlásky zostanú aj keď bude staršia.  

Naozaj prekrásne bábätko, však? Máte aj vy vo svojom okolí malého vlasáča?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed