Jej FOTO tesne po pôrode je hitom: Keď ju uvidíte celú, puknete od smiechu

Jej FOTO tesne po pôrode je hitom: Keď ju uvidíte celú, puknete od smiechu Zdroj: Twitter
Prvé zábery po narodení bábätka sú prekrásnou spomienkou na celý život. Táto fotka však nie je ani tak dojímavá, ako väčšina fotiek, ale mimoriadne vtipná. Pozrite sa, prečo!

Kým väčšina čerstvých mamičiek je na prvých záberoch s dieťatkom utrápená, ale zároveň nesmierne šťastná a dojatá, fotografia tejto mamičky z pôrodnej sály je z úplne inej kategórie.

Aj títo rodičia majú z pôrodu nezabudnuteľný zážitok...

Otec roka!

Každý jeden pôrod je pre ženu mimoriadne náročný a bolestivý a to aj vtedy, ak ide všetko hladko a bez problémov. Napriek tomu je to často oveľa náročnejšie pre ocka, ktorý pôvodne prišiel s manželkou na pôrodnú sálu ako jej pomoc a opora.

Presne takýto okamih zažila aj mladá mamička, keď všetka pozornosť v danej situácii nebola pri dieťatku a čerstvej rodičke, ale práve pri manželovi, ktorého museli doslova kriesiť, pretože v tej najdôležitejšej chvíli odpadol.

Novopečená mamička bola síce vyčerpaná a ubolená, no túto výnimočnú chvíľu jednoducho musela mať zvečnenú. Manžel vlastne ani netušil, ako jej pomohol. Namiesto stonania od bolesti nemohla inak, ako vybuchnúť smiechom.

Tak takouto spomienkou na pôrod sa nemôže pochváliť každý!

Zdroj: Reddit

Zdroj: thesun.co.uk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Súdna sieň
05:55 Pod povrchom
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 DEDIČSTVO
06:20 Kutyil s.r.o.
07:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:05 Jezdkyně
06:55 Vyškolena láskou
08:35 Need for Speed