Už 9 rokov vyrastá bez otca: Takto vyzerá dcéra zosnulého speváka Petra Muka

Už 9 rokov vyrastá bez otca: Takto vyzerá dcéra zosnulého speváka Petra Muka Zdroj: Profimedia
Český spevák Petr Muk patril medzi najväčšie talenty, ktorého skladby milovali aj Slováci. Zanechal po sebe manželku Evu, s ktorou má dcéru Noemi. Práve z nej rastie krásna mladá slečna.

Na konte má množstvo skladieb, ktoré si verejnosť aj jeho fanúšikovia budú navždy pospevovať. Nebyť nehody v roku 2010, Petr Muk by bol stále medzi živými a tvoril nové hity. 

Ako sa svojou úlohou s seriáli Za sklom vysporiadal Maroš Kramár? Presne takto!

​Okrem hudby bude Muk navždy žiť aj vo svojich dcérach. Práve jeho najmladšia 13-ročná Noemi, ktorú má so Slovenkou Evou, sa na speváka asi najviac podobá. Hoci svojho otca stratila ešte ako malé dieťa, každý rok si ho s fanúšikmi pripomína na festivale, ktorý je venovaný práve jej slávnemu otcovi. Inak tomu nebolo ani tento rok.

Takto dnes vyzerá Noemi

Je to práve spomínaný festival, kde sa Noemi spolu s mamou Evou pravidelne objavujú, aby aj po rokoch vzdali poctu milovanému človeku, s ktorého stratou sa nikdy nevyrovnali. To je asi jediná spoločenská udalosť plná hviezd, kde sa rady objavia. Eva Muková v minulosti pre časopis Šarm priznala, že s dcérou žije v Bratislave a užíva si anonymitu... 

Eva Muková je stále krásna žena

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:40 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Panelák
05:00 TOP STAR
05:15 Prvé oddelenie
05:40 Profesionáli III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:20 Slunce, seno, erotika
07:15 Skleněné peklo
09:05 Lagerfeld - důvěrné