Ľudia sú zhrození z fotiek, ktoré matka zverejnila: Ako TO mohla svojim deťom urobiť?

Ľudia sú zhrození z fotiek, ktoré matka zverejnila: Ako TO mohla svojim deťom urobiť? Zdroj: Profimedia
Zopár ľuďom sa výsledok jej tvorby páči, absolútna väčšina je však zo svojskej umelkyne v absolútnom šoku. Aj vy si myslíte, že to s týmito fotkami prehnala?

Mamička a fotografka v jednej osobe, Carlee Thomas (25), z amerického mesta Decatur zdieľala na sociálnej sieti fotografie svojich 4-ročných dcér v štýle „Zombie Kids.“ Hoci vedela, že sa nestretne s pochopením u všetkých, až takú extrémnu kritiku rozhodne nečakala!

Čo na svojich slávnych rodičov prezradili ich deti? Sledujte talkshow Čau Lujza každú stredu o 21:35 na JOJke!

Američania Halloween milujú, u nás fičí skôr jesenné dekorovanie tekvicami, prípadne rôzne party v tomto štýle. Obliecť a nastajlovať v zombie štýle vlastné deti, je však poriadne odvážne a podľa mnohých absolútne nevhodné.

Carlee atmosféru Halloweenu miluje a často fotografuje deti aj celé rodiny v rôznych strašidelných kostýmoch, preto bolo pre ňu úplne prirodzené, že si takto zvečnila aj svoje dcérky. So stylingom sa vyhrala tak dokonale, že malé dievčatá vyzerajú ako dve bábiky z hororu.

Zdroj: Profimedia

Po zverejnení záberov dostáva denne stovky správ a negatívnych komentárov, ľudia jej umenie skrátka vôbec nepochopili. Ona sa obhajuje tým, že celá jej rodina toto obdobie miluje a celý outfit aj mejkap vytvorila sama za pomoci červeného želé, rozpustenej čokolády a čokoládového sirupu.

„Nikomu sa nič nestalo, všetci sme si to fotenie s dcérkami užili a vôbec nechápem, prečo to ľudí tak rozčuľuje. Namiesto vypisovania a urážania by si mali všetci nájsť nejaký pekný koníček,“ odkazuje svojím neprajníkom mladá mamička.

Čo poviete na tie fotky? Sú podľa vás prehnané?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

 

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:30 Extrémni žgrloši III.
16:00 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
14:05 EXTRÉMNE PRÍPADY
15:10 Profesionáli VIII.
16:00 Simpsonovci XXII.
14:30 Kosti XI.
15:25 Kosti XI.
16:20 Hawaii 5.0 VIII.
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
14:50 Lord of the Dance
16:35 Příšerky z vesmíru
18:10 12 darů do života