VIDEO Bartalos je hitom a mamičky jej odkazujú: Týmto by si sa mohla aj živiť!

VIDEO Bartalos je hitom a mamičky jej odkazujú: Týmto by si sa mohla aj živiť! Zdroj: Instagram/maria.bartalos
Krásna herečka Mária Bartalos sa už dva mesiace teší zo svojho synčeka Noela. Na jeho príchod sa svedomito pripravovala a toto video je dôkazom.

Mária tiež neodolala trendu, ktorý je medzi mamičkami veľmi populárny a tým je šatkovanie. Sama sa priznala, že ešte počas tehotenstva strávila dlhé hodiny hľadaním tej správnej šatky. Tú napokon našla a dnes v nej svojho synčeka často nosí. 

Bartalos uvidíte aj na JOJ-ke v seriáli Trhlina.

​Napokon to vidieť aj na fotkách, ktoré pridáva na sociálne siete. A práve kvôli nim jej mnohé mamičky píšu! Tiež by svoje bábätká rady nosili, no nevedia si šatku správne uviazať. Hoci je na internete veľa videí ako na to, iné je, keď vám to ukáže niekto "známy". Mária preto dlho neváhala a s pomocou natočila video, v ktorom zvedavým mamičkách ukázala, ako si viaže šatku ona. Výsledok? Rozkošné a hlavne praktické video pre všetky mamičky, ktoré chcú šatkovanie vyskúšať. Spomínané video zožalo u žien veľký úspech a právom, pozrite sa!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tak! Žienky- maminky, ktoré ste mi písali ako si viažem šatku a či nepridám video. Tu je!? Zbúchali sme ho cez víkend s @pavolchochula a veľmi sa mu teším. Je to návod ako si ja viažem šatku, naučila som sa to z Pinterestu? a teraz posúvam ďalej. Pre mňa bola dilema skôr to ako si tú šatku mám odviazať? Malý spí a teraz čo keď ho chcem dať dole. Tak som si musela nájsť svoj spôsob?ten som sa neučila, ale pridávam aj ten, buď na pobavenie alebo na inšpiráciu?♥️?? #mojprvytutorial#satkujem —————————— Šatku v mojej obľúbenej farbe nájdete na @minubabywrap ? —————————— Točené v našom @creativemovementstudio

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos),

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor