Z nápadu tejto mamičky sa stal HIT: Takto dcérke tíši bolesť pri rastúcich zuboch

Z nápadu tejto mamičky sa stal HIT: Takto dcérke tíši bolesť pri rastúcich zuboch Zdroj: Profimedia
Rastúce zúbky vedia poriadne potrápiť nielen deti, ale aj rodičov, ktorí sú často zúfalí a nevedia, ako im pomôcť. Táto žena vynašla spôsob, ktorý si mnohí nevedia vynachváliť.

Horúce letné dni vnukli trojnásobnej mamičke z Leedsu nápad - chladivé dojčenské lízanky, alebo skôr nanuky. Na ich výrobu používa svoje materské mlieko. A jej jedenásťmesačná dcéra Willow ich miluje.

Keď chce malá Willow nejakú dobrotu, dostane nanuk. Nie ale obyčajný! Tento je vyrobený z materského mlieka špeciálne pre ňu. Jej mamička si ich nesmierne pochvaľuje, pretože pomáhajú dcérke uľaviť od bolesti pri rastúcich zúbkoch a bolestivých ďasnách.

Zdroj: Profimedia

"Vonku bolo horúco a Willow odmietala piť odsaté materské mlieko, tak som premýšľala o spôsobe, ako jej mlieko dať, aj keď nemôžem byť s ňou," vysvetľuje svoj nápad tridsaťsedemročná mama Leanne Abbiss, ktorá pracuje ako kaderníčka.

Zhruba pred dvoma mesiacmi sa vrátila späť do práce, lenže dcéra materské mlieko z fľaštičky nechcela a jej mamičke ho bolo ľúto vyliať. Rozhodla sa pre experiment a svoje mlieko vložila do formičiek na nanuky. "Dopadlo to skvele. Myslela som si, že keď jej túto zmrzlinu dám, roztečie sa a urobí neporiadok, ale dcéra ju až tak miluje, že nemá šancu sa roztopiť ani v takom teple," dodáva Leanne.

Špeciálne nanuky ochutnali aj jej staršie dcéry - deväťročná Autumn a štvorročná Poppy a všetkým chutia tak, že ich nestačí vyrábať.

Čo poviete na tento nápad vy? Vyskúšali by ste ho?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk, prozeny.blesk.cz

TV Program

06:20 Krimi
06:55 Noviny TV JOJ
07:45 Lietadlá 2
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
08:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI.
06:40 Zubor Pompík
06:50 Máša a medveď II.
07:00 Rapotáčik
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?