Darina dcéra Lola šťastná ako blcha: Aha, aké želanie jej splnila milujúca mama

Darina dcéra Lola šťastná ako blcha: Aha, aké želanie jej splnila milujúca mama Zdroj: Instagram/dararolins_vermi
Patrí medzi najúspešnejšie a najvýraznejšie slovenské speváčky a je takmer neustále pracovne vyťažená. Napriek tomu, je pre ňu na prvom mieste vždy jej dcéra Lola, z ktorej je už veľká slečna.

Speváčka, módna ikona, žena s dokonalým telom, ktorej nikdy nechýba úsmev a pozitívne naladenie, no predovšetkým milujúca a pyšná mama 11-ročnej Laury. Aj taká je Dara Rolins.

Sexi speváčka zverejňuje na Instagrame predovšetkým svoje pracovné úspechy a rôzne aktivity, ktorým sa venuje, ale pravidelne sa pochváli aj peknou momentkou so svojou jedinou dcérou Lolou. Pri príležitosti jej 11-tich narodenín zverejnila jej fotku, keď bola malé dievčatko a zaspomínala si na toto milé obdobie.

Čo si myslí Dara o plastikách a čo učí o kráse svoju dcéru?

​Vytúžený narodeninový darček

Hoci Darina dcéra mala narodeniny už pred dvomi mesiacmi, darček, ktorý si najviac priala, jej mama mohla splniť až teraz. Lola totiž najviac zo všetkého túžila po narodeninovej party so svojimi kamarátkami v záhrade pod holým nebom. Darček, ktorý jej mama s radosťou splnila si teda užila neskôr, ale o to s väčšou radosťou. Pozrite sa!

Je vidieť, že Dara má s dcérou úžasný vzťah a úlohu mamy si užíva na sto percent. Niekoľkokrát priznala, že sa snaží hlavne o to, aby z nej vyrástol slušný a čestný človek. Zatiaľ sa jej to darí na jednotku!

View this post on Instagram

Nedeľné kávičkovanie🙌🏻☕🎈:)...

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green