Namiesto sladkých fotiek, úprimná realita: Túto ženu milujú mamy z celého sveta

Namiesto sladkých fotiek, úprimná realita: Túto ženu milujú mamy z celého sveta Zdroj: Instagram/amyschumer
Rozhodla sa ukázať materstvo z inej stránky, ako ho prezentujú dokonalé celebritné mamičky, čím si získala tisíce fanúšikov. Jej vtipné príspevky dostanú aj vás!

Populárna americká herečka a stand-up komička Amy Schumer (37) a jej manžel, šéfkuchár Chris Fischer (39) sa stali šťastnými rodičmi syna Geneho začiatkom mája.

Svojská Amy nezaháľala ani počas tehotenstva a fanúšikov pravidelne zásobovala vtipnými a neprikrášlenými zábermi. Tými najnovšími to tak trochu natrela “dokonalým” matkám!

Amy krátko pred pôrodom…

Takto originálne oznámila narodenie synčeka…

Ženy jej za úprimnosť ďakujú

Sociálne siete sú plné fotografií mamičiek (nielen celebritných), ktoré sa už pár dní po pôrode chvália sexi figúrou a trendy stylingom, ktorý si, ako inak, zladili so sladko spiacim bábätkom vedľa nich. Je toto skutočná realita?

Amy pomáha mnohým ženám - matkám, ktoré sa po pôrode cítia vyčerpané a absolútne neatraktívne. Sama sa niekoľkokrát priznala, koľko ťažkostí ju trápilo v tehotenstve a po pôrode sa nehanbila ukázať, ako sa cíti a vyzerá čerstvá matka.

„Si silná a správna mama. Ukazuješ svojmu dieťaťu, o čom je život. Raz sa tvoj syn pozrie na tieto zábery a bude ťa obdivovať! Len tak ďalej,“ napísala jedna z mnohých komentujúcich.

Realita podávaná vtipne a trefne, je presne to, čo na nej fanúšikovia milujú. No povedzte, nie je skvelá?

View this post on Instagram

Milf alert 1 o’clock

A post shared by @ amyschumer on

View this post on Instagram

New kid, who dis?

A post shared by @ amyschumer on

View this post on Instagram

Ok here’s my post baby annoying post and my takeaway from pregnancy. Women are the shit. Men are cool and whatever but women are fucking warriors and capable of anything. I was lucky enough to get to have a doula. Her name @domino_kirke @carriagehousebirth what do doulas do? I don’t totally know But what she did was make me and Chris feel totally secure and supported throughout my pregnancy and the birth process. I really recommend getting one if you can. Doctor Brill and all the nurses and pediatricians at Lenox Hill and all the other hospitals i spent time in this year, thank you for everything. I did Pilates with strong women and went for walks. I threw up violently and felt sick mostly every day of my pregnancy. Hyperemesis is real and it’s awful. But fuck, what they say is true. The second you give birth it’s gone. @hgmoms has the best research I found on the condition The only thing that helped me with my nausea was products from @thelordjones I learned that globally 1 in 5 births take place without the assistance of a skilled birth attendant. @everymomcounts is a great place to donate 0 equips a midwife with a bag of medical equipment needed to provide care to hundreds of women and babies in Guatemala. All my friends. Friends I’ve had for 30 years or people who encouraged me to “keep going” or telling me “it will be worth it”. Thank you. Every woman I encountered is so willing to help and advise you and I felt all their strength. And you were right. Thank you ladies from my family. Chris, Gene and of course Tatiana #titsleaking #wearingadiaper

A post shared by @ amyschumer on

Zdroj: people.com, Instagram

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
19:40 ŽREBOVANIE
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král