Súkromie si stráži, konečne TO spravil: Manžel Julie Roberts ukázal rodinu pokope

Súkromie si stráži, konečne TO spravil: Manžel Julie Roberts ukázal rodinu pokope Zdroj: Profimedia
Rovnako, ako obľúbená herečka, ani jej manžel bežne nezverejňuje fotografie zo súkromia, práve preto je táto fotka absolútnou raritou!

Jedna z najpopulárnejších herečiek Julia Roberts (51) má s manželom Danny Moderom (50) tri deti. Dvojičky Hazel a Phinnaeusa (14) a Henryho (11).

Sympatická dvojica sa dala dokopy pri natáčaní filmu Mexičan, od roku 2002 sú manželia a dnes aj rodičia troch detí v tínedžerskom veku.

Nestarnúca a stále krásna Julia Roberts patrí aj po 50-tke medzi najlepšie platené herečky všetkých čias, ona však tvrdí, že najkrajšou a najvzácnejšou úlohou v jej živote, je byť mamou. Svojim deťom sa snaží dopriať obyčajné detstvo bez pozornosti médií a čas s nimi si vychutnáva plnými dúškami.

V mnohých rozhovoroch priznala, že byť matkou je pre ňu oveľa väčšie dobrodružstvo, ako byť herečkou. Dokonale šťastná sa cíti vtedy, keď prežíva úplne obyčajné chvíle s deťmi doma alebo v prírode.

Odfotiť deti Roberts a Modera sa paparazzom podarilo len niekoľkokrát, pretože sa s nimi schválne nezúčastňujú na žiadnych spoločenských a oficiálnych udalostiach, rovnako nezverejňujú ich fotografie ani na svojich Instagramoch. Práve preto je tento záber taký výnimočný.

Manžel Julie Roberts zverejnil túto obyčajnú a pritom krásnu momentku celej rodiny pred pár dňami pri príležitosti Dňa matiek.

Krásna rodinka, však?

 

Zdroj: littlethings.com, Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:00 INKOGNITO
05:45 Krimi
06:05 Noviny TV JOJ
05:35 Prvé oddelenie II.
06:00 Súdna sieň
07:20 Prvé oddelenie
05:15 Súdna sieň
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:10 X Factor Veľká Británia XIV.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:15 Jobs
08:30 Příšerákovi
10:10 Bláznivé námluvy