Dcérku dala na noc k starým rodičom: Keď ju uvidela s novým účesom, skoro odpadla

Dcérku dala na noc k starým rodičom: Keď ju uvidela s novým účesom, skoro odpadla Zdroj: Profimedia
Ak si myslíte, že dievčatko ostrihali starí rodičia, ste na omyle! Krásnych vlasov sa zbavila celkom sama a mame pripravila poriadny šok!

Všetky dievčatá v detstve milujú hru na kaderníctvo. Niektoré si strihy vyskúšajú na vlasatých bábikách a tie odvážnejšie rovno na sebe. Vyviedli ste v detstve niečo podobné aj vy?

Mamička Serena Rose (28) dala svoju dcérku Alexis k starým rodičom a dohodli sa, že u nich môže prespať. Ani vo sne ju nenapadlo, čo si jej dievčatko vymyslí.

Starí rodičia Serene ráno zavolali, aby jej povedali, čo sa stalo. Malá Alexis sa išla hrať, nemali ju na očiach iba pár minút, našla nožnice a svoje krásne blonďavé vlásky si ostrihala.

“Najskôr som si myslela, že len tak vtipkujú, ale keď som dcérku zbadala, pochopila som, že sa to naozaj stalo. Nevedela som, či sa mám smiať, alebo plakať,” spomína mamička, ktorá dcérku vyzdvihla s takýmto novým účesom.

Zdroj: Profimedia

Nešťastná mamička sa musela z tohto šoku dlho spamätávať, dcérkine vlásky milovala a s láskou jej ich pestovala. Teraz nemala inú možnosť, iba ich dať vystrihať úplne na kratúčko.

Zdroj: Profimedia

„Asi ju to napadlo preto, lebo nedávno sledovala kaderníčku, ako mi upravuje vlasy, keď som ju mala v salóne pri sebe,“ dodáva mamička, a verí, že podobnú hlúposť jej dcérka už nikdy nezopakuje!  

Zdroj: Profimedia

Zdroj: pretty52.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:45 Krimi
06:20 Noviny TV JOJ
07:10 Levia stráž II.
05:35 Súdna sieň
06:30 15 minút. KUCHÁR
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 Súdna sieň
06:25 POLICAJTI V AKCII
07:35 Skorumpovaní poliši II.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy II.
06:40 Philomena
08:30 Skleněný zámek
10:45 Láska na tři roky