Emotívna spoveď záchrankyne chlapčeka, ktorého rodičia odsúdili na smrť: Takto žije dnes

Emotívna spoveď záchrankyne chlapčeka, ktorého rodičia odsúdili na smrť: Takto žije dnes Zdroj: Instagram
Fotka, na ktorú sa pozeráte, pred pár rokmi obleteli svet. Charitatívna pracovníčka Anja našla na ulici takmer bezvládneho nigérijského chlapčeka, ktorého vlastní rodičia vyhodili z domu...

Pohľad na zúbožené telíčko malého chlapčeka, ktorého sa rodičia vzdali len preto, lebo si mysleli, že je strigôň, vtislo slzy do očí tisícom ľudí po celom svete.

Anja neverila, čoho všetkého sú niektorí ľudia schopní urobiť, aj keď išlo o ich vlastné dieťaťa. Chlapčeka, ktorému dali meno Hope (Nádej) sa bez okolkov ujala. Spolu s manželom totiž majú v Afrike sirotinec plný detí, ktorých sa rodiny vzdali práve pre rôzne nezmyselné povery.

 Chlapček žil 8 mesiacov na ulici, keď ho Anja našla

Zdroj: Facebook

​Už o pár dní uplynú tri roky od momentu, kedy fotka Anjinej pomoci chlapčekovi uzrela svetlo sveta. Čo sa odvtedy v ich životoch zmenilo? Pri pohľade na malého chlapčeka by ste nepovedali, že si kedysi prešiel opísaným peklom. Je z neho usmievavé dieťa, ktoré podľa Anjiných slov miluje hudbu a tanec. Žije v spomínanom sirotinci, takže sú stále v kontakte. „Keď som ho prvýkrát držala v rukách, umieral a bola som si istá, že to neprežije. Dnes je z neho zdravý, silný, inteligentný a milujúci chlapec,“ vyznala sa Anja. 

Anja, dnes už čiernovláska s chlapčekom Hope (vľavo)

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Hope sa darí. V triede, ktorú navštevuje, patrí medzi tých najlepších študentov a od ostatných detí takmer vôbec neodlišuje. Asi iba tým, že lekári u neho pred pár týždňami zistili poruchu sluchu, takže nosí načúvací prístroj.

 


Zdroj: Instagram

Zdroj: instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 V hlave
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
15:50 "Šíleně smutná princezna"
17:45 Zrodenie Planéty opíc
20:10 Muž so železnou maskou
17:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
18:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
19:00 Najšpinavšie domácnosti II.
17:05 Ovečka Shaun I.
17:15 Dážďovečky
17:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
16:45 Můj šálek kávy
18:25 Poslední odkaz
20:15 Fakjů pane učiteli