Dara zverejnila FOTO dcéry, ľuďom padla sánka: O tomto snívajú všetky ženy!

Dara zverejnila FOTO dcéry, ľuďom padla sánka: O tomto snívajú všetky ženy! Zdroj: Instagram/dararolins_vermi
Záber len 10-ročnej Loly v plavkách vyvolal na sociálnej sieti obrovskú diskusiu. Na slávnu mamu sa podobá nielen peknou tváričkou, ale aj postavou.

Dara Rolins má už pravdepodobne po krk neutíchajúcej medializácie okolo jej bývalého partnera Rytmusa. K rozchodu, jeho novej partnerke a k jej tehotenstvu sa prestala vyjadrovať, zbalila kufre a s dcérou si užíva slnečné Bali.

Bali patrí medzi obľúbené destinácie mnohých českých a slovenských celebrít, vrátane Dary, ktorá si tam chodí užívať slnečných lúčov pravidelne.

O tom, že svet je naozaj malý, sa na dovolenke s dcérou Lolou presvedčila aj Dara, keď na prechádzke po pláži stretli najznámejšieho českého moderátora Leoša Mareša.

“Dnes sme stretli tohto šarmantného mladíka, vraj či si s ním Lola neurobí fotku:),“ napísala Dara k fotografii, na ktorej si ľudia okamžite všimli vyšportovanú postavu jej dcéry, špeciálne brucho, na ktorom má viditeľné tehličky.

Kým v tvári Lola nezaprie aj podobu s otcom, hudobníkom Matějom Homolom, postavičku a pozitívny vzťah k pohybu a športu má jednoznačne viac po slávnej mame.

Pozrite sa, ako im to obom pristane!

 

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce