Príšernejšiu tortu ste v živote nevideli! Mohla si TOTO objednať čerstvá mamička?

Príšernejšiu tortu ste v živote nevideli! Mohla si TOTO objednať čerstvá mamička? Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Na túto tortu je strašný už len pohľad, nedokážeme pochopiť, že si to mohol niekto objednať a dokonca zjesť! Hrôza!

Rebecca Pilkington (40) je majiteľkou cukrárne Cake O Rama a za viac ako sedem rokov už napiekla a vyzdobila stovky najrôznejších zákuskov, takéto niečo však robila po prvýkrát. Čo poviete na ten výtvor?

Zdroj: Facebook

Dali by ste si?

Rebecca dostala špeciálnu požiadavku na tortu, ktorá mala znázorňovať narodenie dieťaťa. Nie však takú rozkošnú s bábätkom a cumlíkom, želanie zákazníčky bolo poriadne bizarné.

„Dostala som presné zadanie, ktoré ma najskôr šokovalo, ale zobrala som to ako výzvu. Zákazníčka si želala tortu, ktorá bude znázorňovať okamih, keď sa dieťa derie von. Vyslovene si priala, aby to vyzeralo veľmi realisticky. Aj s krvou a dokonca aj s..." No veď sa na to pozrite! 

Zdroj: Facebook

Po zverejnení výtvoru na sociálnej sieti zostala väčšina ľudí šokovaná a znechutená, ale zákazníci vraj boli nadšení. Ktovie, či rovnaké pocity zdieľali aj ich hostia, ktorým tortu ponúkli. Radšej si to nechceme ani predstavovať... Bŕŕŕ!

 

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:40 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli VIII.
19:00 Súdna sieň
20:10 Kosti IX.
21:00 Hawaii 5.0 VI.
18:55 Jahôdka a jej kamaráti II.
19:20 Strážca vesmíru Roger
19:40 Sníček
18:10 Kid
20:15 Síla života
22:25 Café Society