Taký nápaditý detský kostým ste ešte nevideli: Toto dievčatko obdivuje celý svet

Taký nápaditý detský kostým ste ešte nevideli: Toto dievčatko obdivuje celý svet Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)
Táto neskutočne vydarená detská maska vás presvedčí o tom, že mamy sú snáď najkreatívnejšie bytosti na zemi. Videli ste už lepší halloweensky kostým?

Oscarom ocenená rozprávka Coco zaujala v minulom roku milióny ľudí po celom svete. Obľúbili si ju nielen deti, ale aj dospelí, ktorí mali čo robiť, aby sa pred deťmi v kine nerozplakali.

Silný a dojímavý príbeh si zamilovala aj táto rodina, ktorej jedna z dominantných postáv poslúžila ako vzor na karnevalovú masku.

Noraelia Rodriguez sa cítila veľmi smutne, pretože jej šéf zomrel po náročnom boji s rakovinou. Na vyrábanie kostýmu pre dcérku nemala najskôr náladu, ale potom dostala skvelý nápad, práve v súvislosti s krásnou rozprávkou od Disney Pixaru.

"Zrazu ma moja tvorivá myseľ priviedla k mame Coco," spomína.

Zdroj: pinterest.com

Geniálna maska

Pre 5-ročnú dcérku Chloe našla šaty a sandálky, ktoré sa podobali na outfit babičky Coco. Potom sa sústredila na mejkap a vlasy, ktoré postriekala strieborným sprejom, aby vyzerali ako šedivé.

Výsledok je absolútne fantastický! Keď zverejnila zábery dievčatka ala Coco na Twitteri, ľudia ich začali s nadšením zdieľať! 

Zdroj: Twitter

Mamička vysvetlila, že táto rozprávka ju veľmi oslovila, pretože poukazuje na dôležitosť rodinného puta, ktoré majú aj v ich rodine. „Coco ukazuje bezpodmienečnú lásku, ktorú majú rodičia, starí rodičia a celá rodina spolu,“ dodáva Noraelia, ktorá si vďaka kostýmu pre dcérku získala obdiv ľudí z celého sveta.

Zdroj: Twitter

Skvelý nápad, čo poviete? Videli ste rozprávku Coco aj vy?

Zdroj: Twitter/Pinterest

Zdroj: babble.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:30 TOP STAR
13:00 Rodinné záležitosti
14:20 Súdna sieň
11:40 NOVÉ BÝVANIE
13:00 Simpsonovci XXII.
13:30 Simpsonovci XXII.
12:35 Neserte nám pestúnku II.
13:05 MACGYVER: NOVÉ ČASTI II.
14:05 Spravodlivosť v krvi IX.
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
11:40 Cesta za snem
13:25 Náhradní plán
15:05 Útěk z polygamie