Matka ukázala bacuľaté nohy bábätka a pýta sa: Myslíte si, že sú príliš tučné?

Matka ukázala bacuľaté nohy bábätka a pýta sa: Myslíte si, že sú príliš tučné? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Mladá mamička bola z poznámok ľudí na váhu jej dieťatka taká vystresovaná, že si pýtala radu na internete. Čo by ste jej napísali vy?

Ženy, ktoré sú už viacnásobnými matkami, vedia, ako prebieha vývin bábätiek a pravdepodobne sa nad otázkou tejto matky pousmiali.

Matka prvorodička často nevie posúdiť, čo je u bábätiek úplne prirodzené a naopak, keby treba vyhľadať odbornú pomoc. Táto žena je šťastnou matkou 6-mesačného bábätka a na mamičkovskom fóre si pýtala pre mnohých bizarnú radu.

Mnohí ľudia z okolia totiž komentovali váhu jej dieťatka a pýtali sa jej, či to nepreháňa s kŕmením. Špeciálne nôžky sa im zdali až príliš bacuľaté, čo sa mamičky nielen dotklo, ale ju to aj zneistilo.

Rozhodla sa preto nohy bábätka odfotiť a anonymne sa spýtala v diskusnom fóre, čo si myslia ostatné mamičky a či aj im pripadajú príliš bacuľaté.

Zdroj: mumsnet.com

​Väčšina mamičiek ju ubezpečila, že váha jej dieťatka je úplne v poriadku a to, že má bábo faldíky, je znak dobrého zdravia a prospievania. „Nebojte sa, hneď, ako začne behať, aj faldíky budú pomaly miznúť,“ ubezpečila ju jedna z nich.

Našli sa však aj také, ktoré nechápali, ako sa môže na verejnom fóre pýtať taký nezmysel. „Neuveriteľné, to ste naozaj nikdy nevideli malé dieťa, až kým ste nemali vlastné?“ napísala nahnevaná mamička.

Čo si o príspevku mladej matke myslíte vy a čo by ste je poradili?

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle