Svet má nové najkrajšie dievča: Ľudí očaril jedinečný vzhľad 5-ročnej Jare

Svet má nové najkrajšie dievča: Ľudí očaril jedinečný vzhľad 5-ročnej Jare Zdroj: Instagram
Toto dievčatko vyvolalo na internete hotový ošiaľ a ľudí rozdelilo na dva tábory. Kým väčšina je ohromená jej krásou, niektorým sa nepáči zverejňovanie podobných záberov malých detí na sociálnych sieťach.

Päťročná Jare z Nigérie sa stala hviezdou internetu posledných dní. Jej neobyčajná krása najskôr zaujala fotografku Mofe Bamuyiwa, ktorá ju nazvala anjelom. Po zdieľaní jej fotografií ju začali označovať za najkrajšie dievča celého sveta. Čo si myslíte vy?

Minulý rok za najkrajšiu označili 6-ročnú Rusku s tváričkou ako bábika, v minulosti patril titul najkrajšieho dievčaťa napríklad aj Thylane Blondeau, ktorá rozbehla úspešnú modelingovú kariéru a dnes je z nej dospelá žena.

Éterická krása malej Jare je doslova hypnotizujúca. Má dokonalú pleť, veľké žiariace oči, plné pery a tváričku orámovanú hustou kučeravou hrivou. I keď nádherné dievčatko nie je zatiaľ modelkou, je viac než isté, že sa jej ponuky začnú hrnúť z každej strany.

;

Fotografka prehovorila matku dievčatka, aby jej založila účet na Instagrame, kde jej pribúda denne tisíce obdivovateľov. Okrem záberov malej Jare sú tam aj fotky jej dvoch sestier, ktoré sú tiež krásne.

View this post on Instagram

Beautifully captured by @m12photography

A post shared by THEJ3SISTERS (@the_j3_sisters) on

 

Pri sérii záberov sa fotografka snažila zachytiť hranicu medzi detstvom a dospelosťou a podarilo sa jej to absolútne dokonale!

View this post on Instagram

Beautifully captured by @mofebamuyiwa

A post shared by THEJ3SISTERS (@the_j3_sisters) on

;

I keď mnohí protestujú proti zverejňovaniu takýchto detských záberov a nepodporujú detský modeling, všetci sa isto zhodnú v tom, že toto dievčatko je skutočne výnimočne krásne. Súhlasíte?

View this post on Instagram

BEAUTIFUL ART WORK OF J O M I of the @the_j3_sisters The elder sister of J A R E When I was a child I always wanted to wear my Mum’s shoes , cloths and do all she did as a woman . I wasn’t afraid of being that woman , though I wasn’t aware , nothing scared me of the cost it would take to be a woman . “I WAS FEARLESS AS A CHILD “ I’m sure every girl has gone through this stage and can totally relate . Meeting Jomi of the @the_j3_sisters Was more inspiring . Asides that she is bright and beautiful , she is very coordinated and every pose directed , she did better than I told her to do . She definitely has buttressed and given me more proof that every little girl dreams of being a woman . I guess was looking for a platform to showcase her inner woman !!! Photography is my little way of expressing my thoughts than in words and so I am not the best curator of my work . Be inspired #bmbstudio #artsy #artwork #photography #kidsphotography #childphotographer #love #girl #mofebamuyiwa

A post shared by BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa) on

View this post on Instagram

J A R E @the_j3_sisters CHILDREN ARE A GIFT FROM HEAVEN. I’m pretty excited and elated about my new style of child portraiture . Before I thought of Photographing the @the_j3_sisters , I have had frivolous ideas of how I can make artsy portraits of kids And do away from the norm . The opportunity came and I had to take a bold step to express my ideas of how I want to take portraits of kids. I want to portray the interception between her childhood and adulthood so both stay timeless ! We continue to the next post TEAM Make up by Dammy of @iposhlooks Creative style direction @mofebamuyiwa Hair by @totalshopwigs Hair styled by @hairkarved Styled by @styledbyseun Assisted by @adebimpe_aj @ernest_chuxx @official_bigjosh #bmbstudio #bmbphotography #mofebamuyiwa #kids #kidsphotography #artsy #love #light #childphotographer #familyphotography

A post shared by BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa) on

Zdroj: Instagram, boredpanda.com

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:00 KINOSÁLA
05:25 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
05:15 Kutyil s.r.o. II.
05:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:50 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:25 Scorpions Forever
07:15 Noc s králem
09:25 To nejsi Ty