Tehotná Mamba to povedala bez okolkov: Tieto ženy by nemali mať deti

Tehotná Mamba to povedala bez okolkov: Tieto ženy by nemali mať deti Zdroj: Instagram
Priberanie, diéty a obmedzovanie sa v jedle počas tehotenstva je diskutovanou témou medzi budúcimi mamičkami. Bez servítky sa k nej vyjadrila aj Dáša Mamba Šarközyová.

Mamba už v novembri privedie na svet svoje prvé dieťa, ktoré čaká so snúbencom Tonym Poruchom.

Speváčka a herečka je už v treťom trimestri a tehotenstvo si užíva so všetkým, čo k nemu patrí. Na sociálnej sieti sa zdôverila, že do 6. mesiaca pribrala len 2,5 kilogramov a môže sa pýšiť stále peknou figúrou.

Zdroj: Instagram

​„Vždy som si myslela, že budem v tehotenstve taký malý vorvaň. Predsalen som skôr typ ženy “krv a mlieko”, ale nakoniec som príjemne prekvapená a všetko si moc moc užívam. Aj keby som pribrala 20 kg, tak mi to nevadí. Som na to pripravená a presvedčená, že to k tehotenstvu patrí. Každá tehotná žena má právo priberať a vyzerať “trochu horšie”. Tehotenstvo je naozaj veľmi náročné obdobie, a preto vzhľad je to posledné, čo by mali ženy (a ich muži) riešiť,“ zamýšľa sa tmavovláska.

Zdroj: Instagram

Veľmi kriticky sa vyjadrila ohľadne žien, pre ktoré je aj počas tehotenstva najdôležitejšia postava a sú schopné držať diéty a makať v posilke. „Som v šoku, keď vidím statusy tehotných, deprimovaných žien, ktoré plačú nad svojimi “starými, dokonalopostavovými” fotkami a to ešte ani neporodili. O ženách, ktoré sú tak posadnuté svojou postavou, že sú schopné počas tehotenstva v posilke pomaly robiť vzpieranie, asi radšej ani nebudem hovoriť. Treba si uvedomiť, že týchto 9 mesiacov patrí proste tvojmu dieťaťu - si schopná sa pre neho obetovať? Lebo keď už teraz nie a tvoja postava je pre teba dôležitejšia ako tvoje bábo, tak “mať dieťa” možno pre teba nie je tá najlepšia voľba,“ dodala na záver. Súhlasíte s ňou?

Zdroj: Instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:35 Zabi nudu!
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2