Rezešova nemanželská dcéra bude mať 18 rokov: Ako vyzerá a čaká na ňu rozprávkový majetok?

Rezešova nemanželská dcéra bude mať 18 rokov: Ako vyzerá a čaká na ňu rozprávkový majetok? Zdroj: TASR
Bola to obrovská mediálna bomba, keď sa koncom septembra v roku 2000 bývalej televíznej hlásateľke Gabriele Haršányovej narodila dcéra Chiara. Jej otcom bol totiž ženatý veľkopodnikateľ, dnes už zosnulý Alexander Rezeš.

Hoci to nebola láska na jednu noc a Gabriela so ženáčom prežívala románik ako z telenovely, keď otehotnela, Rezeš ju zatratil.

Následne na to, po narodení ich dcéry sa medzi nimi strhla mediálna prestrelka, ktorej stredobodom bola práve malá Chiara. Rezeš ju až po teste otcovstva uznal za svoju. Hoci v médiách tvrdil, že sa o ňu náležite postará, nestihol to. Čiernovlasé dievčatko nemalo ani dva roky, keď Alexander Rezeš zomrel. Spolu s matkou sa objavila na pohrebe, z ktorého ich vyhnala Rezešova oficiálna rodina. Následne sa medzi nimi a Gabrielou strhol asi najdramatickejší a možno aj najdlhší boj o dedičstvo. Exhlásateľka totiž pre svoju dcéru chcela rovnakú sumu, ako náležala Rezešovým manželským deťom.

 Chiara s matkou na pohrebe Rezeša

Zdroj: TASR

​A hoci sa jej po dlhoročných ťahaniciach podarilo dedičstvo urovnať, Chiara práve koncom septembra nadobudne plnoletosť a je dosť možné, že práve o pár mesiacov sa dostane k naozaj veľkému balíku peňazí. V minulosti sa povrávalo o sume vyše 600 tisíc eur, či bola naozaj tak vysoká a konečná vedia len ony dve a Rezešovci. 

Z Chiary je dnes naozaj pekné dievča, ktoré sa na svojho otca veľmi podobá

Zdroj: icesusa.org

​Medzitým z Chiary vyrástlo krásne dievča, ktoré sa na svojho otca neodškriepiteľne podobá. Miluje basketbal a má nadanie aj na jazyky. Angličtinu dokonca odišla študovať do amerického Texasu.

Zdroj: dikymoc.sk

Zdroj: kosice.korzar.sme.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle