Porodila vzácne dvojčatá, lekár zostal v šoku: Namiesto gratulácie sa ospravedlnil

Porodila vzácne dvojčatá, lekár zostal v šoku: Namiesto gratulácie sa ospravedlnil Zdroj: Profimedia
Šanca, že sa narodia takéto dvojičky je jedna k miliónu, lekári však nechápu, že to nezistili už pri vyšetreniach v tehotenstve.

Manželia mali doma už štvorročného syna Lucasa, ktorý sa spolu s nimi nevedel dočkať sestričiek.

Nicola Bailey (32) vedela, že v bruškú nosí dve dievčatká a s celou rodinkou sa na ne neuveriteľne tešili. Samotné tehotenstvo aj všetky vyšetrenia počas tehotenstva dopadli výborne, tak nemali dôvod na obavy.

Keď prišli dvojčatá Harper a Quinn na svet, stalo sa niečo zvláštne. Keď ich pôrodník uvidel, okamžite vedel, že im niečo uniklo. Jedno z dievčatiek malo totiž Downov syndróm. Lekár cítil vinu, že im unikla skutočnosť, ktorá sa bežne odhalí v testoch a na ultrazvuku a mamičke sa namiesto gratulácie ospravedlnil.

Zdroj: Profimedia

Rodičia sa na rozdiel od lekárov vôbec nezľakli a obe dievčatá prijali s nadšením a láskou. Mamička si dokonca myslí, že nebol dôvod na to, aby sa im niekto ospravedlňoval.

„Harper je Harper a Quinn je Quinn, každá je iná, ale nikdy ich nebudeme porovnávať,” vyhlásili rodičia a dodali, že vždy budú milovať všetky svoje deti rovnako.

Zo sestričiek sa nesmierne teší aj ich starší braček a vôbec nerieši, prečo sú také rozdielne. No povedzte, nie sú rozkošní?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
14:40 Súdna sieň
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
14:10 Kutyil s.r.o. II.
12:30 Ako malé deti
13:00 JAG IV.
14:00 Tajomstvá a lži II.
12:30 Albert pozná prírodu najlepšie
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně