Hrá sa na biomatku a potom spraví TOTO? Do Prachařovej sa pustili kvôli tejto fotke!

Hrá sa na biomatku a potom spraví TOTO? Do Prachařovej sa pustili kvôli tejto fotke! Zdroj: Instagram
Na jednej strane nechce ukazovať tváričku malej dcérky, na druhej strane sa občas túži pochváliť a potom to dopadne takto. Od matiek to však tentoraz schytala aj za niečo iné!

Agáta Prachařová (33) na svojom Instagrame zverejnila snímku dcérky Mii a tváričku zakryla čiernou čmáranicou v tvare srdiečka. "Koniec biomatky... keď furt mrnčí," okomentovala zmeny vo výchove.

Zatiaľ čo predtým sa vraj snažila, aby Mia jedla len zdravé veci, teraz už nemá síl, keďže dievčatku začali rásť zúbky. Dovolila jej tak prvýkrát lízatko a navyše ju dala do chodítka. Agáta si kritiku provokačnou fotkou doslova vypýtala, keďže k nej nezabudla dopísať: „Zožerte ma všetci...“

Mamičkám sa jej správanie ani trochu nepozdáva. "Mne príde smutné dávať také malé dieťa do chodítka a strčiť mu sladkosti, len aby mala matka pokoj," napísala jedna z nich do komentárov.

Ďalšie začali vysvetľovať, že chodítka môžu deťom poškodiť chrbát a Agátu upozornili, že v niektorých krajinách už boli dokonca zakázané.

Niekomu zase pre zmenu vadilo, že manželka Jakuba Prachařa (34) dcérku neustále maskuje. "Takto zamaľovať fotku svojho dieťaťa môže len p** a," oprel sa do nej ktosi.

"Keď nechcete ukázať Miu, tak ju nefoťte. Toto je hrôza, tá čierna čmáranica na tvári," kritizovali ďalší.

Každá matka má lepšie a horšie dni a je úplne normálne, že občas zlyhá a poruší svoje zaužívané pravidlá. Možno by pomohlo, a nielen Agáte, aby sme si tieto chvíle „vychutnali,“ namiesto toho, aby sme ich vešali na sociálne siete... Súhlasíte?

View this post on Instagram

Jsem tajna..jsem nejvetsi laska...mia

A post shared by Agata Prachařová (@agatahanychova) on

;

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Život po ľuďoch II.
05:50 Prvé oddelenie II.
06:05 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 Kutyil s.r.o. II.
06:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:25 Megazkrat: Smrtící výpadek
08:10 Lásce v patách
09:50 Velký draft