Srdcervúci odkaz pre syna: Slová tohto milujúceho otca zasiahnu aj vás

Srdcervúci odkaz pre syna: Slová tohto milujúceho otca zasiahnu aj vás Zdroj: Facebook/Ady Barkan
Po zistení diagnózy sa život dovtedy zdravého a vitálneho muža zmenil. Viac, ako na seba, však po celý čas myslí na svoju rodinu a milovaného synčeka.

Tento odkaz vás nielen dojme, ale pripomenie vám, aby ste si vážili všetko, čo máte, pretože to vôbec nie je samozrejmosť.

Ady Barkan žil šťastný a pokojný život, až kým sa jedného dňa od lekára nedozvedel, že je vážne chorý. Diagnostikovali mu amyotrofickú laterálnu sklerózu (ALS), čo je vážne ochorenie mozgu a miechy a končí sa smrťou.

Krátko po tom, ako sa Ady o svojej chorobe dozvedel, zmenil sa zákon, ktorý znamenal zhoršenú starostlivosť a podmienky práve pre ľudí s touto diagnózou. Mladý otec odcestoval do Washingtonu a spustil kampaň, ktorou upozornil na tento problém a zo všetkých síl sa rozhodol bojovať.

“Strácam schopnosť rozprávať, preto žiadam ľudí, aby boli mojim hlasom. Takmer nedokážem chodiť, preto žiadam ostatných, aby pochodovali za mňa,” povedal Andy, ktorý si získal podporu tisícov ľudí.

Ady vie, že pomaly zomiera a nikto mu nemôže pomôcť, ale aj z posledných síl sa snaží zmeniť svet k lepšiemu, aby aj jeho syn mohol žiť v lepšej zemi.

Keďže pomaly stráca hlas a nevie, koľko bude ešte žiť, natočil pre milovaného synčeka toto dojímavé video…

Zdroj: youtube, nowthisnews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Život po ľuďoch II.
05:50 Prvé oddelenie II.
06:05 Prvé oddelenie II.
05:20 Profesionáli VIII.
05:55 Kutyil s.r.o. II.
06:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:25 Megazkrat: Smrtící výpadek
08:10 Lásce v patách
09:50 Velký draft