Prezývali ho Králičí chlapec: Po rokoch trápenia sa vďaka operácii TAKTO zmenil

Prezývali ho Králičí chlapec: Po rokoch trápenia sa vďaka operácii TAKTO zmenil Zdroj: youtube/Newshub
Kvôli svojim zubom si prežil naozaj ťažké detstvo. Výsmech, šikana a takmer žiadni kamaráti. Nakoniec sa obrovského hendikepu zbavil a konečne má radosť zo života!

Evan Hill dostal do vienka extrémne veľké predné zuby, kvôli ktorým ho prezývali „králik.“ Hendikep sťažoval život nielen chlapcovi, ale aj jeho rodičom, ktorí mu chceli veľmi pomôcť, čo sa napokon aj podarilo!

Evan mal nepredstaviteľne ťažký život, spolužiaci a rovesníci ho neustále šikanovali, rodičia boli z celej situácie zúfalí. Za každú cenu mu chceli pomôcť, žiaľ, ani našetrené peniaze im nestačili na sériu zákrokov, ktorú zubný lekár vyrátal.

Zdroj: youtube/Newshub

Už keď rozmýšľali nad tým, že si vezmú pôžičku a založia ich dom, zistili, že celé mestečko, v ktorom žili, sa rozhodlo mladému chlapcovi pomôcť a urobili preňho zbierku. Možno sa rodičia iných detí cítili previnilo, že sa aj ich potomkovia Evanovi posmievali. 

Nákladné operácie dopadli na výbornú a mladého chlapca zmenili na nepoznanie. Konečne si môže užívať život plnými dúškami a nemusí sa pred ostatnými skrývať!

Zdroj: youtube/Newshub

Úžasné, čo dokáže upravený chrup, však?

Zdroj: youtube/Newshub

Zdroj: goodnewsnetwork.org

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce