Zatiahnuté
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Exkluzívne FOTO Kardashianky po pôrode: Aj vám TO udrelo okamžite do očí?
Zdielať na

Exkluzívne FOTO Kardashianky po pôrode: Aj vám TO udrelo okamžite do očí?

Zdroj: Facebook/Khloe Kardashian

Novopečená celebritná mamička sa vybrala na prvú prechádzku so svojou dcérkou a na túto príležitosť sa aj dôkladne nahodila.

Khloe Kardashian (33) priviedla na svet vytúženú dcérku po šokujúcom prevalení nevery jej partnera len pár dní pred pôrodom. Po troch týždňoch vraj Tristanovi odpustila a sú opäť spolu. Na prvú prechádzku s dcérkou True sa však vybrala bez neho.

Ak už máte deti, určite si spomeniete na svoju prvú prechádzku s ratolesťami, možno ste si ju dokonca nezabudli aj zvečniť. Stavíme sa, že ani jedna z vás sa nenahodila tak, ako Khloe Kardashian.

Asi väčšina z nás by si obliekla niečo veľmi pohodlné a najmä voľnejšie. I keď Khloe zjavne už pár kíl po pôrode zhodila, dať si tesné legíny a krátke tričko, to sa len tak niekto neodváži. Navyše, najmä pri pohľade zboku vyzerá jej zadok absolútne neprirodzený a gigantický.

Jeho majiteľka je na svoje krivky zjavne pyšná. Možno sa práve vytŕčajúcim zadkom snažila odpútať pozornosť od dcérky v kočíku, ktorej tváričku zatiaľ starostlivo skrýva.

https://www.instagram.com/p/Bieie2XHmQk/?hl=en&taken-by=kardashians.official

 

Súvisiace články

Najčítanejšie