Exkluzívne FOTO Kardashianky po pôrode: Aj vám TO udrelo okamžite do očí?

Exkluzívne FOTO Kardashianky po pôrode: Aj vám TO udrelo okamžite do očí? Zdroj: Facebook/Khloe Kardashian
Novopečená celebritná mamička sa vybrala na prvú prechádzku so svojou dcérkou a na túto príležitosť sa aj dôkladne nahodila.

Khloe Kardashian (33) priviedla na svet vytúženú dcérku po šokujúcom prevalení nevery jej partnera len pár dní pred pôrodom. Po troch týždňoch vraj Tristanovi odpustila a sú opäť spolu. Na prvú prechádzku s dcérkou True sa však vybrala bez neho.

Ak už máte deti, určite si spomeniete na svoju prvú prechádzku s ratolesťami, možno ste si ju dokonca nezabudli aj zvečniť. Stavíme sa, že ani jedna z vás sa nenahodila tak, ako Khloe Kardashian.

Asi väčšina z nás by si obliekla niečo veľmi pohodlné a najmä voľnejšie. I keď Khloe zjavne už pár kíl po pôrode zhodila, dať si tesné legíny a krátke tričko, to sa len tak niekto neodváži. Navyše, najmä pri pohľade zboku vyzerá jej zadok absolútne neprirodzený a gigantický.

Jeho majiteľka je na svoje krivky zjavne pyšná. Možno sa práve vytŕčajúcim zadkom snažila odpútať pozornosť od dcérky v kočíku, ktorej tváričku zatiaľ starostlivo skrýva.

https://www.instagram.com/p/Bieie2XHmQk/?hl=en&taken-by=kardashians.official

 

Zdroj: Instagram, Daily Mail

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
18:50 Kutyil s.r.o. II.
19:35 ŽREBOVANIE
19:45 Profesionáli III.
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Kosti V.
19:15 Sníček
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
18:35 Mé potrhlé já
20:15 Králova láska
22:25 Nebezpečné pokušení