Deti Beyoncé musia dodržiavať prísne pravidlá: Menili by ste s nimi?

Deti Beyoncé musia dodržiavať prísne pravidlá: Menili by ste s nimi? Zdroj: Instagram
Na konte majú milióny a môžu si kúpiť takmer všetko. Doprajú Beyoncé s manželom tento luxus aj svojim deťom?

Na to, ako vychovávať svoje deti, má každý svoj vlastný názor. Možno ste si mysleli, že vyrastať v rodine svetoznámych hviezd ako Beyoncé a Jay-Z musí byť super. Ako to vyzerá u ich doma?

Zdroj: Instagram

​Svoje o tom vie práve ich staršia dcéra Blue Ivy. Tá síce má takmer všetko, po čom jej srdce zapiští, no na druhej strane musí dodržiavať pravidlá, ktoré si jej rodičia vymysleli. Tie možno znejú super, no veľa slobody si pri nich dcérka asi neužije... Rovnaké zásady zrejme čakajú aj ich dvojčatá.

 

Zdroj: Instagram

​Výchova Blue Ivy podľa Beyoncé

1. Do školy nesmie chodiť klasickým školským autobusom. Miesto toho má vlastného šoféra, ktorý ju odvezie aj privezie zo školy. Samozrejmosťou je aj ochranka.

2. Má kouča na zvýšenie sebavedomia - niekoľkokrát týždenne chodí na špeciálne lekcie alebo terapiu, kde sa učí vyjadriť samú seba a tiež naberať na sebavedomí.

Zdroj: Instagram

​3. Navštevujú súkromné školy a majú zakázané chodiť na tie verejné. Školné takejto elitnej školy stojí ročne desiatky tisíc eur. Rodičia od Blue Ivy vyžadujú, aby sa naučila čo najviac cudzích jazykov. Vraj nemala ešte ani dva roky a už sa učila po francúzsky. 

Zdroj: Instagram

​4. Meno ako značka - speváčka chce čoskoro na trh uviesť kozmetické produkty aj oblečenie s dcériným menom, na ktoré si už dali ochrannú známku.

5. Móda podľa mamy -  Blue Ivy si musí obliekať to, čo jej mama vyberie. Vraj už teraz má rada rovnaké luxusné značky ako ona a začína vyberať outfity svojim mladším súrodencom. Keď sa s rodičmi objaví na červenom koberci, styling jej robí stylista.

6. Jedlo od šéfkuchára - Beyoncé chce, aby sa jej dcéra zdravo stravovala, takže má vlastného kuchára, ktorý jej vždy pripravuje zdravé a čerstvé jedlo.

Zdroj: https://www.babygaga.com/15-things-blue-ivy-must-do/

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:00 INKOGNITO
23:30 Stratené duše I.
00:25 Vraždiace páry VII.
20:45 Boj za ženské práva
23:00 Gangster KA 2: Afričan
01:10 Komplikácie
22:00 Vtierka Castle II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Vražedné Miami II.
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:00 Fix a Foxi
22:00 Fakjů pane učiteli
23:50 Poslední tvář
01:55 Dobyvatelé Barmské džungle