Matka zverejnila varovné fotky svojho syna: Pozor, toto sa môže stať aj vám

Matka zverejnila varovné fotky svojho syna: Pozor, toto sa môže stať aj vám Zdroj: Facebook/Suzie Fogarty
Bola priamo pri ňom a aj tak sa stalo nešťastie, ktoré spôsobilo bolestivý úraz. Mamička teraz varuje rodičov, aby boli pri svojich deťoch ešte viac ostražití.

Suzie Fogarty (37) sa vybrala so svojim ročným synčekom na obed do reštaurácie. Stačila sekunda nepozornosti a príjemná chvíľka sa zmenila na hotovú katastrofu!

Opatrnosti nikdy nie je dosť

Mamička si objednala jedlo a malého synčeka posadila do vysokej detskej stoličky. Na stole mala položenú šálku s čajom, ktorá bola podľa jej slov dostatočne vzdialená od dieťaťa. Suzie sa zohla do svojej tašky po detskú lyžičku a v tej sekunde sa chlapček vyklonil a dočiahol až na šálku s horúcim čajom, ktorú na seba prekotil.

Chlapec spustil plač a keď sa mamička otočila, všimla si, že je celý mokrý a v tvári má vystrašený a bolestný pohľad. Okamžite ho vzala na toalety a popálené telíčko schladila studenou vodou a potom utekali rovno do nemocnice.

Zdroj: Facebook/Suzie Fogarty

Chlapček utrpel silné popáleniny a to od brady až po bruško. Boľavé miesta mu musia rodičia natierať liečivými masťami a rany sa budú hojiť minimálne jeden rok.

Suzie zverejnila tieto fotografie práve preto, aby si aj iní rodičia uvedomili, že pri malých deťoch opatrnosti nikdy nie je dosť.

Zdroj: Facebook/Suzie Fogarty

Zdroj: Facebook/Suzie Fogarty

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 INKOGNITO
21:45 SEDEM
22:45 SILNÉ REČI
20:35 James Bond: Jeden svet nestačí
23:20 Vikingovia III.
00:20 Karma je sviňa II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
22:00 Myšlienky vraha II.
22:55 ŽREBOVANIE
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:25 Sam a Max
21:45 ZáchranáRik II.
20:15 Kurýr: Restart
21:55 Pohledný mizera
23:40 Power Rangers: Strážci vesmíru