Neznáša šaty a ružovú farbu: Štýlové dievčatko napísalo známej módnej značke

Neznáša šaty a ružovú farbu: Štýlové dievčatko napísalo známej módnej značke Zdroj: Jess Brichto
Má len sedem rokov, ale presne vie, čo sa jej páči a čo nie. Malá módna maniačka má svojský štýl a typicky dievčenské oblečenie a doplnky v jej šatníku nenájdete.

Okrem toho že je Eliza Brichto (7) milovníčkou módy, nechýba jej odvaha a guráž. Jedného dňa sa rozhodla napísať svojej obľúbenej módnej značke list a ponúkla sa, že by pre nich chcela pracovať.

Kým jej rovesníčky milujú šaty a sukničky Hello Kitty, jej šatník je v zemitých farbách a prevládajú v ňom nohavice, mikiny a frajerské čiapky. To všetko si vyberá v svojej obľúbenej Zare, samozrejme v chlapčenskom oddelení.

Práve svojej top značke sa rozhodla napísať list, v ktorom stálo: 

"Drahá Zara, volám sa Eliza a mám sedem rokov, píšem vám, pretože by som chcela robiť modelku pre vašu chlapčenskú kolekciu..." napísala odvážna dáma a pripojila aj niekoľko fotografií v chlapčenských kúskoch na ukážku.

Zdroj: Jess Brichto

​Mnoho ľudí malej Elize fandí a píšu jej mame povzbudzujúce správy. Nie je totiž jediná, ktorej sa nepáčia „vyčačkané“ dievčenské veci. „Súhlasím s tým, aby obchody ponúkali viac unisex kúskov aj pre deti, vyzerá to skvelo!“ napísala jedna z nich.

A čo na to mama malej Elizy? 

„Som hrdá na svoju dcéru. Má vlastný názor a nebojí sa byť sama sebou. Naposledy mala na sebe šaty v troch rokoch, keď bola družičkou na svadbe a už vtedy vyhlásila, že si na seba šaty viac neoblečie,” dodáva.  

Máme také tušenie, že o tejto malej módnej rebelke budeme ešte počuť! Ako sa vám páči?

Zdroj: Jess Brichto

Zdroj: Jess Brichto

Zdroj: Jess Brichto

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

13:50 Kosti IX.
14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
13:55 Panelák
14:55 Simpsonovci VII.
15:25 Simpsonovci VII.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
14:15 Robošváb II.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Ferdo Mravec
13:50 Náhradní plán
15:25 Domácnost naruby
17:05 O(d)puštění