Mladá žena vysadila antikoncepciu na dva dni a TOTO je výsledok: Neuveriteľné!

Mladá žena vysadila antikoncepciu na dva dni a TOTO je výsledok: Neuveriteľné! Zdroj: Facebook/Nicola Stead
Po desiatich rokoch sa rozhodla vymeniť tabletky za vnútromaternicové teliesko, nakoniec ho už nebolo treba. Ani vo sne by ich nenapadlo, čo ich čaká!

Nicola Stead (30) a jej priateľ Chris (29) plánovali spoločnú budúcnosť a šetrili si peniaze na ich prvý dom. Deti zatiaľ neplánovali, no osud im pripravil obrovské prekvapenie, ktoré museli zo začiatku predýchať.

Nicola nebrala antikoncepciu iba dva dni, pretože čakala na zavedenie vnútromaternicového telieska, no aj táto malá pauza stačila na to, aby otehotnela. Nebolo by to také zvláštne, keby sa od doktorky nedozvedeli ďalšiu prekvapivú správu – v brušku bijú až tri srdiečka!

Počať trojčatá prirodzeným spôsobom nie je vôbec bežné a ak sa to stane po 10-tich rokoch užívania antikoncepcie, je to naozajstná rarita. Dvojica priznala, že tejto správe najskôr nemohli uveriť.

„Boli sme vydesení, nervózni, ale aj nadšení,“ dodali mladí rodičia.

Zdroj: Facebook/Nicola Stead

Joshua, Oliver a Mila museli prvé dva týždne zostať v nemocnici, ale potom si ich novopečení rodičia mohli odviezť domov.

Zdroj: Facebook/Nicola Stead

"Vymenili sme malé auto za 7-miestne, neustále meníme plienky, pripravujeme mlieko a perieme, ale teraz, keď ich máme, už si nevieme predstaviť život bez nich,“ dodala Nicola.

Zdroj: Facebook/Nicola Stead

“Neplánovali sme ich, ale sme veľmi šťastní, že sme ich máme. Je to najväčšie a najkrajšie prekvapenie nášho života,” zhodli sa rodičia. Želáme im krásny spoločný život!

Zdroj: Facebook/Nicola Stead

Zdroj: cafemom.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:50 Tulipánová horúčka
01:10 Krimi
01:40 Statočné srdce
23:10 Káčer Howard
01:45 VEĽKÝ BALÍK
02:30 NAŠI
22:00 Najšpinavšie domácnosti II.
00:20 Prison Break: Návrat
02:05 Myšlienky vraha VII.
23:35 Zubor Pompík
23:45 Rozprávky z machu a papradia
00:00 Zabi nudu! II.
23:30 Kapitán Truneo a Svatý Grál
01:20 Mortal Instruments: Město z kostí
03:25 Okruh