Ako dnes vyzerá bývalá detská MISS? Jej jediným snom bolo hrať sa s deťmi

Ako dnes vyzerá bývalá detská MISS? Jej jediným snom bolo hrať sa s deťmi Zdroj: pinterest.com
„Neničte detstvo svojim deťom tak, ako to spravila moja matka!“ odkazuje rodičom jedna z najväčších detských hviezdičiek, ktorá tej svojej nedokáže odpustiť ani po rokoch.

Dnes už 28-ročná Brooke Breedwell nikdy nezažila naozajstné detstvo, ako jej rovesníci. Matka ju na prvú súťaž krásy prihlásila už ako 6-mesačnú a odvtedy sa začal šialený kolotoč.

Ako cvičená opica

Sympatická Američanka má na svoju matku ťažké srdce a tvrdí, že jej nikdy neodpustí to, že jej zničila celé detstvo. Namiesto toho, aby sa hrala s bábikami a šantila na ihriskách, trávila čas s modelingovým trénerom, učiteľom spevu, skúšala si nacukrované šaty, mejkap a dokonca musela pravidelne chodiť do solária.

Zdroj: pinterest.com

ako 5-ročná mala dokopy 75 ocenení z rôznych súťaží krásy a jej chorobne ambiciózna matka ju nútila zúčastňovať sa ďalších a ďalších. 

Zdroj: pinterest.com

Odkaz pre rodičov

Keďže podobné detské súťaže sú najmä v Amerike aj dnes mimoriadne obľúbené, Brooke vyzýva rodičov, najmä matky, aby si neplnili svoje sny na vlastných deťoch a dopriali im úplne obyčajné a krásne detstvo, aké ona nikdy nepoznala. 

„Musíte si uvedomiť, ako svojim deťom veľmi ubližujete, nie je normálne, aby v takom mladom veku žili život dospelých,“ dodáva Brooke, ktorej tieto súťaže priniesli iba smútok, stres, nevraživosť a chorobnú túžbu po dokonalosti. 

Takto vyzerá Brooke dnes...

Zdroj: Twitter/Brooke Breedwell

 

Zdroj: Pinterest/youtube

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:00 ZÁCHRANÁRI
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
10:50 Hawaii 5.0 VII.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
11:00 Fix a Foxi II.
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
10:15 Bobule
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa