Je to vonku: Prvá fotka tehotenského bruška Kardashianky

Je to vonku: Prvá fotka tehotenského bruška Kardashianky Zdroj: instagram
Konečne je jedno z dvoch tehotenstiev potvrdené! Khloe Kardashian sa po týždňoch špekulácii, či je alebo nie je v tom, rozhodla zverejniť úplne prvú fotku svojho rastúceho bruška.

Kardashianky nemajú problém ukázať svoje životy a problémy miliónom televíznych divákov. Keď sa však prevalilo, že by Khloe aj jej mladšia sestra Kylie mali byť tehotné, držali bobríka mlčanlivosti.

Nie je tajomstvo, že Khloe veľmi túžila mať deti a s predošlým partnerom sa o to aj pokúšali, žiaľ neúspešne. Po rozchode s ním bola dlho sama a novú lásku našla až v basketbalistovi Tristanovi Thompsonovi. A práve s ním sa jej podarilo otehotnieť. Dvojica sa spoločnou fotkou rastúceho bruška pochválila len pred pár hodinami na Instagrame.

Zdroj: instagram

​Budúca mamička Khloe k nej pripojila aj dojímavé slová: Splnil sa mi môj najväčší sen. Budeme mať dieťatko! Dlho som čakala a čudovala sa, ale Boh mal svoj plán. Vedel, čo robí a jednoducho som mu musela veriť a trpezlivo čakať. Tristan, tebe ďakujem, že si zo mňa spravil matku a že sa o mňa staráš ako o kráľovnú. Viem, že sme tehotenstvo dlho tajili a nevyjadrovali sa k nemu, ale chceli sme si ho naplno užiť v rodinnom kruhu, dodala Khloe.

Khloe s Tristanom

Zdroj: instagram

Zdroj: Instagram

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
21:20 MACGYVER : NOVÉ ČASTI I.
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
20:15 Ve jménu krále 2
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista