FOTO ženy pred pôrodom spustilo diskusiu: Fandíte jej, alebo to preháňa?

FOTO ženy pred pôrodom spustilo diskusiu: Fandíte jej, alebo to preháňa? Zdroj: unsplash.com (ilustračná fotografia)
Pozrite sa na fotografiu, ktorá sa stala ihneď po zverejnení virálnou a rozpútala diskusiu medzi ľuďmi. Čo si o nej myslíte vy?

Záber, ktorý veľmi rýchlo obletel niekoľko krajín zhotovila matka tejto ženy. Na prvý pohľad nič nezvyčajné, až kým nezistíte, čo je vo veci!

Najusilovnejšia študentka

Mladá žena Nayzia Thomas je študentkou Johnson County Community College v Kansas City a štúdium psychológie berie naozaj vážne. Ani keď zistila, že je tehotná, nič sa na jej prístupe nezmenilo, nežiadala výhody a na prednášky chodila až do 39 týždňa.

Keď sa blížil príchod jej bábätka a ona nastúpila do nemocnice, kde sa pripravovala na pôrod, vedela, že ju čaká ešte záverečná skúška. Tesne pred samotným pôrodom, s notebookom na kolenách skutočne stihla záverečné testy spraviť a dokonca na výbornú. Práve tento okamih zvečnila jej mama a keď fotografiu zavesila aj s vysvetlením na Twitter, získala si tisíce lajkov a komentárov. 

Zdroj: Twitter/Nayzia Thomas

Kým väčšina mladú mamičku obdivuje za jej húževnatosť a cieľavedomosť, našli sa aj také, ktorým sa jej prehnaná túžba po vzdelaní nepáčila. Mnohí si myslia, že urobila dobre a tým, že sa sústredila na skúšku, nestihla mať stres a obavy z nastávajúceho pôrodu. Čo si o tom myslíte vy?

Krátko po skúške porodila jedna z najpilnejších študentiek zdravého chlapčeka. Prajeme im veľa zdravia!

Zdroj: Twitter/Nayzia Thomas

Zdroj: metro.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
22:00 Prvé oddelenie II.
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
22:00 Terra Nova
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
22:00 Myšiak Philipp (krátky)
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl