Dojímavý príbeh: Chlapček nikdy nevidel svojmu matku, no čo nasledovalo potom, je takmer zázrak

Dojímavý príbeh: Chlapček nikdy nevidel svojmu matku, no čo nasledovalo potom, je takmer zázrak Zdroj: youtube.com/CBNNews.com
Prečítajte si takmer neuveriteľný príbeh, ktorý napísal sám život! Istú mladú matku vlastný otec prinútil, aby svojho prvorodeného syna dala na adopciu. Keďže nemala na výber podvolila sa, no svojho syna nikdy neprestala hľadať.

Len ťažko sa dá predstaviť to, čo prežívala istá matka, keď nedobrovoľne prišla o svojho syna. Vietnamka Thuy-Nga mala len sedemnásť rokov, keď otehotnela a v jej krajine zúrila vojna. Navyše nebola vydatá a otcom dieťaťa bol Američan, čo sa najviac nepáčilo jej otcovi.

Zamilovanú dvojicu nakoniec rozdelila vojna, a tak sa americký vojak nikdy nedozvedel, že sa mu narodil syn Kirk. Otec mladej Vietnamky ho však hneď po narodení zobral preč a Thuy-Nga ho nikdy nevidela! "Vedela som len toľko, že som porodila chlapca, lebo mi to povedal lekár," priznala vo videu. Hoci dlhé roky prežívala hrozné muky a výčitky, nikdy nevzdávala nádej, že jedného dňa svojho syna nájde.

Zdroj: youtube.com/CBNNews.com

​Pred dvoma rokmi poskytla svoju DNA do istej online databázy a dúfala, že jej stratený syn urobí to isté. O dva roky sa tak aj stalo! Netrvalo dlho a matka sa so synom po 48 rokoch konečne prvýkrát videli. „Bol to neuveriteľný zážitok,“ priznal Kirk.

Zdroj: youtube.com/CBNNews.com

Zdroj: youtube.com/CBNNews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 V SIEDMOM NEBI
22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
22:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Exorcista II.
22:35 Ovečka Shaun IV.
22:45 Fix a Foxi II.
23:10 Príbehy dvoch myší II.
22:05 Matky na tahu o Vánocích
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL