Mala iba 8 rokov, keď zomrel: Ako vyzerá dcéra najznámejšieho lovca krokodílov dnes?

Mala iba 8 rokov, keď zomrel: Ako vyzerá dcéra najznámejšieho lovca krokodílov dnes? Zdroj: Facebook/Bindi Irwin
Z rozkošného dievčatka legendárneho Stevea Irwina je už krásna dospelá žena, ktorá pokračuje v jeho stopách. Ocko by bol na svoju dcérku pyšný a keby videl, akého priateľa si našla, určite by si ho okamžite obľúbil.

Od smrti najobľúbenejšej tváre prírodovedných programov Stevea Irwina ubehlo už neuveriteľných 11 rokov. Iba 44-ročný milovník prírody zomrel pri svojej práci a najväčšej vášni. Zanechal po sebe milujúcu manželku Terri a dve deti, vtedy 8-ročnú dcérku Bindi a 3-ročného syna Roberta.

Pokračuje v otcových stopách

Dcéra Bindi si vďaka otcovi zamilovala zvieratá a divokú prírodu už od útleho detstva. Ešte pred jeho smrťou dokonca začala natáčať vlastný dokument pre deti, ktorý bol venovaný prírode.

Bindi vyrastala obklopená zvieratami a s rodičmi boli v prírode takmer stále, preto bolo pre ňu prirodzené, že po smrti milovaného ocka pokračuje v jeho šľapajách. Po skončení strednej školy sa zamestnala v zoologickej záhrade a s hrdosťou a láskou spomína na svojho otca.

Z Bindi je dnes krásna mladá žena.

Zdroj: Facebook/Bindi Irwin

​Prírodovedný seriál „The  Crocodile Hunter“ si získal obrovskú popularitu nielen v Austrálii, ale po celom svete. Sympatický Steve dokázal svojským spôsobom zaujať ľudí, vďaka nemu sa o prírodu začalo zaujímať aj viac detí. Jeho dobrodružné, fascinujúce a často nebezpečné potulky prírodou nezostali ani bez povšimnutia odborníkov a ochrancov zvierat. Za svoju prácu a propagáciu dostal niekoľko ocenení, vrátane medaily od austrálskej vlády.  

Zdroj: Facebook/Bindi Irwin

​Veľká škoda, že najznámejší lovec krokodílov sa nedožil toho, aby mohol spoznať priateľa svojej krásnej, dnes už 19-ročnej dcéry Bindi. Je takmer isté, že s týmto mladým mužom by si okamžite padli do oka. Rovnako ako Steve a Bindi, aj on miluje zvieratá a veľa spoločného času trávia práve starostlivosťou o ne. Asi by nikoho neprekvapilo, že tento mladý párik sa zoznámil práve v zoologickej záhrade. Krásna dvojica, nech im to vydrží!

Mnohí tvrdia, že sa jej priateľ veľmi podobá na jej otca...

Zdroj: Facebook/Bindi Irwin

Zdroj: womansday.com, people.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:35 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
11:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:35 Neserte nám pestúnku II.
11:00 Kosti II.
13:00 Dr. House VI.
14:00 Policajt z L.A.
11:05 Fix a Foxi
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
09:20 S tváří anděla
11:10 Belle
13:05 Okruh