Megan Fox kritizujú za výchovu: Obliekli by ste svojim deťom TO, čo ona?

Megan Fox kritizujú za výchovu: Obliekli by ste svojim deťom TO, čo ona? Zdroj: Profimedia
Niektorým sa správanie rodinky páči, iní neveriacky krútia hlavami. Čo poviete na zvláštny štýl obliekania ich chlapcov vy?

Krásna Megan Fox a Brian Austin Green majú spolu už troch synov. I keď medzi dvojicou to pred časom poriadne škrípalo, zdá sa, že vo výchove detí sa prekvapivo zhodnú. Deťom nechávajú úplnú voľnosť a občas to vyzerá aj takto!

Šaty pre chlapcov? No a čo!

“Ak náš syn chce nosiť dievčenské šaty, tak si ich dá,v našom dome môže byť každý, kým chce,” vyjadrila sa Megan. Podobne reagoval na outfity najmä prostredného syna Noaha aj Brian: “Je to len zábava, ak sa mu páčia šaty, nech ich nosí, nič zlé predsa nerobí,” dodal trojnásobný ocko.

Zdroj: Profimedia

​Noah momentálne zjavne fičí na rozprávkovej postavičke Else z Ľadového kráľovstva, nedávno zase chodil v kostýme Snehulienky. Čo si o tom myslíte vy? Nechali by ste svoje deti chodiť takto po ulici?

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

​I keď Megan vyhlásila, že je ako matka chlapcov šťastná, zdá sa, že si túžbu po dievčatku vynahrádza ako sa dá. Okrem toho, že ich nechá chodiť v dievčenskom oblečení, dvaja starší chlapci majú aj dlhé vlasy a na prvý pohľad vyzerajú naozaj ako dievčatká. Nuž, stále lepšie teraz, ako by to mali robiť v dospelosti…

Zdroj: Profimedia

Zdroj: mirror.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Kuriér 4
22:40 Štvanec
00:40 Šanghajský rebel
20:45 Strašidelný dom
22:25 BOHATÉ LETO S JOJ
22:30 Chalan na hranie
22:00 Tajomstvá a lži I.
22:55 ŽREBOVANIE
23:10 Vraždy v Midsomeri XIII.
22:20 Tom a Keri
22:30 Sherm a jeho mikróby
22:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
22:20 PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Kosti a skalp
00:25 Bitva o Moskvu
02:20 Andělé slunce