Spomínate si na chlapčeka s najväčšími svalmi? Takto vyzerá malý Herkules dnes

Spomínate si na chlapčeka s najväčšími svalmi? Takto vyzerá malý Herkules dnes Zdroj: youtube.com/Insideedition
Mal len 8 rokov a mohol sa pýšiť titulom "Najsilnejší chlapček na svete". Dnes má 25 a vypracované svaly by ste na ňom museli hľadať.

Richard Sandrak sa ako dieťa stal hotovou senzáciou. Médiá sa o neho trhali a nenazývali ho inak ako Malý Herkules. Nie nadarmo. Veď jeho vtedy detské brucho zdobili tehličky a celé telíčko mal dokonale vypracované.

Zdroj: youtube.com/Insideedition

​Hoci všetkým tvrdil, že na sebe maká preto, lebo ho cvičenie baví, až neskôr vyšlo najavo, že sa nie všetko dialo z jeho vlastnej vôle. Jeho otec sa venoval bojovým umeniam a syna do cvičenia pod hrozbou bitky nútil. Navyše musel držať prísnu diétu a v podstate nikdy nezažil pravé detstvo ako väčšina jeho rovesníkov. Otec chcel preniknúť do šoubiznisu a robil to prostredníctvom syna. Z Richarda sa stala hotová senzácia. Cestoval po celom svete, dával rozhovory, robil reklamy na rôzne produkty, fotil sa do časopisov a zahral si aj vo filme. Hoci to vyzeralo tak, že z Richarda sa stane akčná hviezda, nestalo sa.


Zdroj: youtube.com/Insideedition

Zdroj: youtube.com/Insideedition

​Keď sa jeho otec ocitol vo väzení za to, že zbil jeho matku, chlapec si povedal dosť. Ako jedenásťročný prestal s posilňovaním. „Začalo ma to nudiť. Na svoju minulosť som však hrdý a vôbec mi nevadí, že mi ju ľudia pripomínajú. Nezasekol som sa však v minulosti a nežijem z niekdajšej slávy,“ priznal v istom zahraničnom rozhovore. Hoci je stále vo forme, vyrysované svaly by ste na ňom nenašli.

Richard si zarába ako kaskadér v jednom z hollywoodskych štúdii, kam chodia turisti z celého sveta, aby na vlastné oči videli, ako sa rôzne kaskadérske kúsky robia vo filme.

Zdroj: youtube.com/insideedition

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:10 NOVÁ ZÁHRADA
05:50 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:15 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:40 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
06:20 On je fakt boží!
08:10 Altamira
09:55 Vášeň mezi řádky