Video súrodencov vás chytí za srdce: Úžasné, čo dokázal chlapček bez končatín

Video súrodencov vás chytí za srdce: Úžasné, čo dokázal chlapček bez končatín Zdroj: Instagram/katiewhiddon
Keď mamička zverejnila toto nádherné video, rozšírilo sa medzi ľudí rýchlosťou blesku. Silné, dojímavé a krásne. Presvedčte sa sami!

Katie Whiddom zverejnila nádherný moment jej synčekov, keď starší podal mladšiemu plačúcemu bračekovi dudlík. 3-ročný Camden pomohol bračekovi, hoci on sám sa narodil bez rúk aj nôh.

Mamička sa vo svojom blogu priznala, že vzácnu poruchu jej synčeka lekári odhalili už skoro a tak ju postavili pred vážne rozhodnutie, či si chce skutočne takéto dieťa nechať.

"Môj sladký chlapček nikdy nebude môcť chodiť, nebude schopný jazdiť na bicykli, nikdy si nebude môcť vyčistiť vlastné zuby, nebude schopný hrať sa ako normálne dieťa, nikdy nebude schopný držať ma za ruku... „ popísala svoje pochybnosti mladá matka.  „Naozaj chcem, aby moje dieťa žilo takto?“ Keď však počula tlkot srdca svojho dieťatka, jednoducho nemohla ísť na potrat...

Dnes má Camden 3 roky a mladšieho bračeka, ktorého veľmi ľúbi. Ani tento hendikep mu nezabránil, aby ho utíšil a podal mu dudlík. Pozrite si video, ktoré dojíma ľudí po celom svete.

Hoci Camden nemá končatiny, je nesmierne šikovný a bystrý. „Neustále sa doťahuje so svojou staršou sestrou, veľa rozpráva, dokáže sa sám najesť, posadiť aj umyť a dokonca aj krásne maľuje“ hovorí statočná mama, ktorá dnes vie, že urobila to najlepšie rozhodnutie vo svojom živote.  

Zdroj: Instagram/refinery29.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni