Synovia Borisa Kollára vyrástli: Tipnete si, ktorý z nich sa na svojho otca najviac podobá?

Synovia Borisa Kollára vyrástli: Tipnete si, ktorý z nich sa na svojho otca najviac podobá? Zdroj: Profimedia.sk
Podnikateľ Boris Kollár sa môže pochváliť naozaj netradičnou rodinou. Dokopy má desať detí s deviatimi rôznymi ženami. Kým so svojimi dcérami sa často objavuje v médiách, o synoch to neplatí.

Každý rodič sa svojimi deťmi rád pochváli. Boris nie je výnimka a na každé jedno zo svojich ratolestí je patrične pyšný. Kým so staršími dcérami sa z času na čas objaví v spoločnosti, s tými menšími už pomenej. Nikto nevie, kedy si Kollár povie, že s plodením už skončil, no jedno je isté, deti sa mu vydarili. Zaujímavé pritom je, že Kollár má rovnako 5 dcér aj synov. No práve tých na verejnosti často nevídať a pritom sa na svojho otca asi najviac podobajú.

Šimon Heliodor

Zdroj: Instagram

Najstarší syn Šimon Heliodor má už osem rokov a žije so svojou mamou Martinou Sabbatini Štofaníkovou v Amerike. Martina sa pred rokmi vydala za profesionálneho golfistu Roryho Sabbatiniho a žijú si spokojný život.

Artur

Zdroj: facebook

​Svoje šieste narodeniny čoskoro oslávi Artur, ktorého má s Barborou Richterovou. Krásny blondiačik akoby otcovi z oka vypadol.

Borisko

Zdroj: Instagram

​Veľká podoba je tu aj s tretím synom Boriskom, ktorý čoskoro oslávi päť rokov. Toho priviedla na svet Kollárova expartnerka Andrea Heringhová.

Christian Alexander

Zdroj: Instagram

​Ďalšieho syna má s Paulou Simoes. Syn Christian Alexander sa narodil pred dvoma rokmi a podal sa skôr na svoju exotickú mamu.  

Alexander Ján

Zdroj: Instagram

​Zatiaľ posledný potomok Borisa Kollára je syn Alexander Ján, ktorý prišiel na svet začiatkom roka 2017. Jeho matka Barbora Balúchová jeho tvár pred verejnosťou tají, no keďže ide ešte o malé bábätko, ťažko povedať, na ktorého z rodičov sa bude viac podobať.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:10 Prechádzky s dinosaurami
11:05 Na pytlácké stezce
12:40 Pestúnka v akcii
09:25 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
10:25 Keď sa má dom páčiť II.
11:00 Panelák
09:30 Extrémne metódy rodičovstva
10:45 Najlepší dom vyhráva - USA
12:05 KLENOT TV
09:50 Zabi nudu! II.
10:00 Kúzlovanie
10:10 Agi Bagi
08:20 Phoebe v říši divů
10:05 Mortal Instruments: Město z kostí
12:15 Arthur a souboj dvou světů